Aktualności

General Battlefield: 2
22:33 21-04-2009
General Battlefield: 2


Po miesiącach oczekiwań, dziś na światło dzienne wyszła wersja Beta patcha 1.5 do gry Battlefield 2. Patch ten ma wyjątkowo więcej poprawić niż popsuć, oby tylko nie wyszło jak zawsze.

Patch waży 1.3GB. Radzimy zrobić kopię gry aby uniknąć setek niepotrzebnych postów i tematów(które i tak zapewne się pojawią...)
Link do patcha
Temat na forum
General Battlefield: 2
10:43 11-04-2009
General Battlefield: 2


Po długim milczeniu oraz wielu spekulacjach community, jeden z pracowników DICE wypuścił trochę informacji na temat długo oczekiwanego patcha 1.5 do BF2. Powodem tego opóźnienia, było zastąpienie SafeDisc systemem DRM. Następną rzeczą z jaką musieli się zmierzyć były niewątpliwie nowe hacki (zapewne chodzi głównie o te, które dodawały punkty w statystykach). A największym problemem była dla DICE chińska wersja gry. Beta tego patcha ma wyjść do końca tego miesiąca. W rozwinięciu newsa oficjalny changelog. Wesołych Świąt !


W godzinach popołudniowych na łamach totalbf2.com pojawił się kolejny news dotyczący nadchodzącej łatki do BF2. Według informacji które otrzymała redakcja w/w portalu od DICE, najnowsza łatka będzie zawierała wiele poprawek dotyczących "zabezpieczenia gry przed różnymi atakami" (np. modyfikowaniem statystyk graczy - przyp. redakcji). Patch będzie rozwiązywał problemy dotyczące m.in:

- crashów serwerów (głównie tych rankingowych)
- podszywania się pod innych graczy
- "zabawek" komendanta (tj. nadmiernego zrzucania UAV, zaopatrzenia, pojazdów - tzn. Commander Hack)

Jak zapowiadają deweloperzy, więcej informacji ukaże się przed oficjalnym wydaniem poprawki.


Zapewne wielu z was straciło wiarę w to, iż prawdopodobnie ostatnia łatka do Battlefielda 2 ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Od oficjalnej zapowiedzi brakowało jakichkolwiek informacji dotyczących tego co zostanie poprawione a co nowego wniesie patch 1.5. Okazuje się jednak, że beta patcha 1.5 do BF2 prawdopodobnie ukaże się przed świętami - informacje na ten temat przekazuje jeden z pracowników DICE na brytyjskim forum EA.

Z paru postów na forum napisanych przez Bazajaytee wynika, że według wcześniej zakładanych planów otwarta beta patcha powinna odbyć się przed świętami. EA liczy na pomoc graczy, którzy poprzez testowanie najnowszego patcha przekażą twórcom wiele sugestii dotyczących tego co jeszcze trzeba poprawić. Można wywnioskować, że tym razem EA nie chce powtórzyć błędu przy wypuszczeniu kolejnej poprawki, tak jak to miało miejsce przy poprawce oznaczonej numerem 1.3.

Miejmy nadzieję, że już przed świętami zobaczymy wersję beta poprawki. Kto wie, może przy wersji finalnej BF znowu odżyje?

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.Już w tę niedzielę - 30 XI odbędzie się kolejna audycja z serii "Wieczór z Battlefield'em" prowadzona przez doskonale wszystkim znanego dramich'a.

W programie relacji przewidziane są:
1. Fragmovie Duck&Cover
2. Transmisja z meczu KWA vs XTREME - mecz o 3-cie miejsce w fazie grupowej Champions League UEESA z sumą nagród 4900 EUR.

Mam nadzieję że się nie zawiedziecie bo mecz na pewno będzie szalenie wyrównany - pisze Michał "dramich" Draba - mam nadzieję, że zakończy się happy endem - ponieważ stawka meczu jest niebagatelna, a przeciwnik co najmniej wymagający nie możemy sobie pozwolić na pokazywanie i granie więc transmisja będzie normalna - mam nadzieję że stan załatwi free camera żebyście widzieli co się dzieje.

Zapraszamy do kibicowania KWA.

Do zobaczenia w niedzielę przed HeadShotTV!


Rozgrywki w Battlefield2 Champions League nazywane częściej UEESA przekroczyły półmetek. To, co najbardziej nas interesuje to oczywiście wyniki naszych jedynych reprezentantów w tym pucharze - Kółka Wzajemnej Adoracji.

Polacy rozegrali już sześć z zaplanowanych jedenastu spotkań, które czekają ich w grupie. Po początkowych przegranych z głównymi rywalami, czyli łączonymi siłami Propatria i PSF-Clan, oraz Epsilon eSports, Polacy gładko pokonali takie teamy jak: Wackos, Community of Fun i Fuerza de Asalto Virtual (noshow). Wczoraj KWA po wyrównanym meczu i trzech praktycznie remisowych rundach wygrało z silnym niemieckim mixem Maja stosunkiem ticketów 1062 : 898.

W kolejnej rundzie, już w tę środę, Kółko Wzajemnej Adoracji zmierzy się z PuBBeN, które nie zachwyca swoimi dotychczasowymi wynikami i zdaje się być dużo słabsze od "naszych".

Pomimo dwóch porażek drużyna prowadzona przez stan'a nadal ma możliwość awansu do fazy play-off. Szansę na czołowe miejsca mają cztery najlepsze drużyny, które wyłonione zostaną do 17 XII. Pozostałym drużynom pozostanie walka o miejsca 5-12.


Gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w kolejnych meczach!


Rusza druga edycja Battlefield2 Champions League organizowanego przez Union of European eSports Associations, czyli UEESA. I tym razem udział w rozgrywkach, znanych z godziwych nagród pieniężnych weźmie rodzimy mix-team – Kółko Wzajemnej Adoracji prowadzony przez kapitana Team Poland Battlefield2142 – stan’a. Turniej rozgrywany będzie w trybie conquest, na mapach rozmiaru 32 w drużynach po 12 graczy.

Najpoważniejszymi przeciwnikami w walce KWA o główną nagrodę w postaci 2000 euro będą Epsilon eSports, francuski mix – Baguette, oraz połączone siły Propatria i PSF-Clan, z którymi to KWA rozegra swój pierwszy mecz już w tę niedzielę o 20.30. Nie należy także zapomninać o takich drużynach jak PuBBeN Xtreme czy Authentix.

Aktualny skład Kółka Wzajemnej Adoracji tworzą: stan, Adasi, Breiker_pl, Fryzjer, kaoz, Lukaszyk, Metz, moolick, Murdoc, NaVySebaPro, Orsi, Piotr3k86, Roba-PL, SNAKE83, Solimo oraz Yanlei. Gracze, którzy w większości na co dzień występują w reprezentacji Polski z całą pewnością są w stanie włączyć się do walki o najwyższe trofea, czego bardzo im życzymy.

Battlefield.pl będzie Was na bieżąco informować o wynikach KWA – bądźcie z nami.Ruszyły zapisy do III już edycji meczu organizowanego przez Dania oraz GamesNet.pl. Dla niewiedzących - są to mecze 16vs16 rozgrywane na mapach o wielkości 32, w których każdy kto się zapisze może zagrać. Tym razem będą to mapy Daquing Oilfields oraz Kubra Dam. Grać będziemy 6 września 2008 roku o godzinie 19:00 (zbiórka na TS o 18). Więcej informacji można uzyskać na forum. Zapraszam do udziału!PL4FC 90s po raz kolejny próbuje rozruszać scene BF2 organizując mecz 4Fun vs Klanowcy. Kolejna, 5 już edycja planowana jest na:
02.08.2008 godz 19:00


Zapisy oraz szczegółowe informacje znajdziecie na naszym forum.


Project Reality Tournament jest bardzo podobny do Tour of Duty, ale jest rozgrywany w coraz bardziej popularnego Project Reality. Jest to wirtualna wojna pomiędzy NATO (North Atlantic Treaty Organization), a CATA (Central Asian Treaty Alliance) na mapach stworzonych przez developerów Project Reality. Kampania 6 tego turnieju dobiegła końca. Zwycięzcą zostało CATA. Zwycięzcom oczywiście gratulujemy. Po zakończeniu tej kampanii jest przeprowadzana archiwizacja, a zaraz potem przygotowywana zostanie Kampania 7. W chwili pisania tego newsa poziom DEFCON turnieju jest ustawiony na 5 (najniższy poziom gotowości wojsk, ciekawostka - w Ameryce po 11 września nie spadł poniżej 4). Gdy rozpoczną się zapisy do K7 postaram się jak najszybciej Was o tym poinformować, ale zainteresowanym radzę śledzić informacje na oficjalnej stronie turnieju - klik. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do aktywnego udziału w tym przedsięwzięciu.

UPDATE!

W zwycięskim CATA istnieje polska drużyna przynależąca do plutonu "Yusriyah". Nosi ona nazwę "Nusur Bid" co po polsku oznacza Białe Orły. Dowódcą jest znany na scenie PR, lider projektu PRPL - Wyspa. Aby należeć do tej drużyny trzeba najpierw dostać się do armii CATA 1, a następnie poprosić Wyspę o przynależność w składzie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj: klik.


Klan PL4FC z dumą informuje o uruchomieniu nowej maszyny dla graczy z serii BF2. Jest to 64 slotowy serwer, który stoi na oddzielnej maszynie, więc nie będzie problemów, które dotychczas trapiły graczy.

IP:194.0.252.200:16567


Informujemy również, że zostaną skopiowane listy banów z serwerów CQ 32 i inf 32. Dzięki czemu od początku zamierzamy trzymać wyskoki poziom kultury i rozrywki.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapełniania slotów i dzielenia się z nami wszelkimi informacjami oraz propozycjami odnośnie balansu map.

Obecny serwer CQ 32 zostaje wyłączony!

Informujemy też, że owa maszyna jest utrzymywana z darowizn klanowiczów i zapraszamy wszystkich stałych graczy do pomocy w jej utrzymaniu.

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie www.PL4FC.net oraz w dziale serwery na www.Battlefield.pl


PS
Prosimy również o zapoznaniem się z zasadami panującymi na naszych serwerach oraz o trzymanie kultury wypowiedzi.


Jak donosi portal planetbattlefield.com, jednej z osób z zaprzyjaźnionego netGameRadio udało się przeprowadzić wywiad z osobą z DICE Live Team, Johnem Hargelidem. Według podanego źródła, prawdopodobnie wkrótce zostaną dodane nowe mapy i wydany kolejny patch dla gry Battlefield 2! W tej chwili brakuje jakichkolwiek bliższych informacji na temat zmian i nowych map, jednak gdy cokolwiek będzie wiadomo na ten temat to news zostanie zaktualizowany.

Miejmy nadzieję, że te informacje się podtwierdzą i w Poniedziałek dowiemy się więcej na dany temat .

UPDATE!


Oficjalnie nowy patch został zapowiedziany przez ekipę DICE Live Team. Więcej informacji w rozwinięciu newsa...
[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [24]