AktualnościNareszcie! Po prawie roku od premiery epizodu drugiego (z czego, jakichś 6-ciu miesiącach przerw spowodowanych problemami technicznymi, brakiem czasu i ogólnie pojętą apokalipsą), po ponad 300h spędzonych na przygotowaniach, kręceniu, post-produkcji i wreszcie renderingu - stanie się!

Już w poniedziałek, 7 kwietnia 2008 roku (godzina zostanie ustalona jutro), w HSTV nastąpi premiera najnowszej Szydery, która nosi tytuł "Revolutions" i jest ostatnim epizodem, który zakończy historię czwórki przyjaciół nękanych przez pr0. Należy się przygotować na seans dłuższy niż zwykle, bowiem trwa on aż 30 min 05 s!

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak poczekać jeszcze te kilka godzin, by móc się cieszyć najnowszą produkcją jasona. Wszystkich, którzy mają ochotę przypomnieć sobie wcześniejsze odcinki Szydery zapraszam TUTAJ

[Update]
Wiadomość z ostatniej chwili: premiera odbędzie się o godzinie 20:00 z tym, że mogą być pewne opóźnienia - zatem czekać cierpliwie!


Oto zwycięzcy turnieju organizowanego przez Team GROM żegnającego scenę gry Battlefield 2 pod nazwą - BF2 Infantry Winter Cup!

Drabinka turnieju

  • Drievne Kocury
  • Soldier Of Freedom
  • MISS Team

Podsumowując turniej przebiegał sprawnie i szybko, mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju oraz dziękujemy Wam za tak liczną frekwencję... GL & HF!
by Maras


Dwie rundy BF2 Infantry Cup już za nami. Trzecia z kolei runda to już półfinały, w których zagrają MISS Team, Soldiers of Freedom, Drievne Kocury oraz Bardzo Zły Klan. Jak widzimy system rozgrywek, na którym opiera się turniej – single elimination, nie przeszkodził naszym faworytom w dojściu do tego szczebla rozgrywek i obyło się bez większych ofiar. Półfinały będą rozgrywane w dniach 23-24.01 (środa-czwartek) na mapie Gulf of Oman


Zapisy do organizowanego przez Team GROM zostały zamknięte. Do turnieju przystąpi 14. drużyn. Data wyznaczona przez organizatorów na rozegranie pierwszej rundy spotkań to 19-20.01. Na te dni areną wszystkich spotkań zostanie mapa Mashtuur City.

W rozwinięciu zestawienie wszystkich par pierwszej rundy.
General Battlefield: 2
19:34 17-01-2008
General Battlefield: 2


Mam przyjemność ogłosić rozpoczęcie prac nad kolejną produkcją filmu opartego na silniku battlefielda SZAKAL 2.


Tym razem zostaje ogłoszony konkurs na najlepszy scenariusz, a nagrodą jest jego realizacja.
Nad całą produkcją będą czuwać dwaj bardzo dobrze znani i zasłużeni montażyści:
jason.paury znany z serii filmów „szyderca projekt” oraz Randall z HSTV, osoba która zmontowała pierwszą cześć filmu:

SZAKAL 1 (part 1)
SZAKAL 1 (part 2)

Po wyłonieniu scenariusza zostanie przedstawiony cały plan nagrań i zbieranie ekipy aktorskiej.
Szczegóły odnośnie konkursu znajdziecie na stronach:
forum.pl4fc.net
forum.battlefield.pl

Patronatami medialnymi są:
Portal battlefield.pl
HSTV HSTV.pl

Organizatorem oraz sponsorem produkcji jest :
Klan PL4FC - pl4fc.net

Zapraszam serdecznie wszystkich
PL4FC-90s


Team GROM ma przyjemność ogłosić otwarcie zapisów do BF2 Infantry Winter Cup, które wstępnie potrwają do 12 stycznia do godz. 20:00 (z możliwością przedłużenia). Sam turniej rozpocznie się 14 stycznia o godz. 20:00. Turniej będzie rozgrywany w systemie Single Elimination i docelowo jest przeznaczony dla 16 drużyn (mamy nadzieję, że frekwencja dopisze).

Naszym celem nie jest może rozruszanie sceny BF2, bo na to jest już chyba za późno ale danie możliwości graczom ponownego spotkania się i wspólnego przeżycia wspaniałych emocji związanych z walką i rywalizacją na mapach BF2. Regulamin turnieju można znaleźć na naszym forum.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na grom-clan.com.


90s wraz z kolegami z Polish 4Fun Clan nie pierwszy już raz próbują rozruszać polską scenę BF2.
Tym razem szykują dla graczy tej odsłony serii Battlefield, kolejną już, edycję meczu 4Fun vs Klanowcy.
Zasady spotkania pozostają niezmienione - w "samo południe" (5 stycznia 2008 godz 20:00 - przyp. red.) na przeciw siebie staną dwa oddziały. Każdy liczący po 32 wojaków. Czeka nas zatem "epicka walka" skazywanych na pożarcie "wolnych wilków" z "elitą polskich serwerów". Do starcia dojdzie na mapach Dragon Valley (conquest) oraz Strike at Karkand (infantry). Współrzędne pola bitwy to 193.33.186.156.
W rozwinięciu newsa "imienne" listy wybrańców, którzy wezmą udział w starciu.

Organizatorzy zapowiadają, że w przypadku gdy impreza wypali, przeniosą starcia również w inne "epoki" - do roku 1942 oraz do roku 2142.No i stało się Panie i Panowie !
W potwornie długim oczekiwaniu na FH2 doczekaliśmy się moda osadzonego w realiach II WŚ pod Battlefield'a 2 !

Jest to mod BATTLEGROUP FRONTLINES - dostępna jest wersja 1.0 udostępniona graczom wczoraj (30.11.2007) około godziny 20.00.

Dostepnych jest aż 14 map:

- Dnieper River
- Mekensievy Gory
- Kharkov
- Operation Citadel
- Kursk
- Borisovka Bahnstation
- Crossing the Dnjepr 1943
- Day of Barbarossa
- On The Road To Stalingrad
- Rostov Industry
- Spartakus Industry
- Strike At Memel River
- The Way East
- Uman Pocket

Miejmy nadzieję, że to jest to na co czekali cały czas gracze "staruszka" Battlefield 1942 i to, co ożywi scenę Battlefild 2 !

Więcej informacji i screeny: www.bgfmod.com .
General Battlefield: 2
15:28 03-11-2007
General Battlefield: 2


Przed wami kolejna porcja informacji dotycząca tego mega-hitu. Tym razem jego twórcy pokazali nam dwa zdjęcia, przed i po obróbce ale nie tylko.
Udało się im nawiązać współpracę z Justin R. Durban'em - Amerykańskim kompozytorem z L.A. Stworzył on min. muzykę do trailer'a filmu "Harry Potter i Zakon Feniksa", a więc "los" muzyki do SoF jest w dobrych rękach.
Przed


Po


Przed


Po
General Battlefield: 2
23:50 10-08-2007
General Battlefield: 2
Od wydania BF2 minęło już nieco ponad dwa lata. W międzyczasie przewinęło się przez nasze dyski wiele patch'y(choć nie koniecznie coś poprawiających) oraz parę dodatków specjalnych, które jednak nigdy nie pozostały na dłużej. Gdy spojrzymy w przeszłość na pierwsze screeny i trailery z BF2 zobaczymy wiele ciekawych rzeczy, które nigdy nie ujrzały światła dziennego - hud'y, mapy, skiny czy nowe unlocki...Pierwszą rzeczą, która rzuca się nam w oczy jest Black Hawk uzbrojony w rakiety pomysł bardzo dobry, nawet użyty, w którejś z wersji Alfa lub Beta(screeny) niestety nie wykorzystany.
Skiny też są inne, żołnierze amerykańscy mają podwinięte rękawy a i MEC'owie bardziej przypominają znanych z PR buntowników. Żołnierze USA używają lornetki z naprowadzaniem(którą da się odblokować jednak PB tego nie toleruje) a do odblokowania mamy google noktowizyjne...
Ba! Mamy nową mapę - Divided City a jak widać na zdjęciu ekran ładowania też jest inny...
Jak widać twórcy mieli w grze masę pomysłów, które z niewiadomego powodu zostały usunięte...Żeby ostudzić troszkę temperamenty, oderwiemy się na chwilę od minionego Lan Party i przeczytamy krótki wywiad z War Arrangerem zespołu, który powtórzył swój sukces sprzed 4 lat - zwycięstwo w Clanbase Open Cup Second League.

Nol jest odpowiedzialny głównie za umawianie meczy w zespole PRGK-42, ale także przybliży nam troszkę historii jego zespołu, wyjaśni co oznacza PRGK i skąd się wzięło, oraz zdradzi nam receptę na sukces w pucharze Open Cup Conquest.

Końcowa klasyfikacja CB BF:2 Open Cup Conquest 2nd League
Pl.Rec.Gry.Komputerowe - 1942
Team 1FA
Contest of the Souls


Zapraszam do przeczytania wywiadu - kliknij tutaj


Zespół, który zebrał sie pare dni temu cały czas pracuje nad Polską frakcją. Pierwsze efekty prac zespołu mogliście podziwiać kilka dni temu. Teraz mamy kolejne wieści na temat prac zespołu, mianowicie.

Killerek_pl spędził wiele godzin nad swoim "zleceniem". Pracował nad modelem Beryla.
Oto wynik jego pracy czyli Beryl wz. 2004, oraz wersja z podwieszanym granatnikiem Beryl wz. 2004 GPBO - 40
Trzeba przyznać, że modele prezentują sie bardzo dobrze.

Reszta zespołu również dzielnie walczyła. Mowa tutaj o modelu żołnierza Polskiego. Wyspa wprowadził drobne poprawki do swojej pracy. Między innymi zniknął "murzyn", który przeszkadzał paru osobom .

Potrzebowaliśmy także jakiegoś transportu .
Rambo Hunter zgłosił się na ochotnika, przeteksturować Humvee. Jak widać Polish Project przypadł do gustu nie tylko Polakom. Poniżej wynika jego prac.
Przód
Prawy bok
Lewy bok

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [24]