Aktualności

Na dzisiejszy wieczór mam przewidziany wywiad z graczem zespołu, który właśnie wpisał się do historii polskiej sceny Battlefielda. Miejsce w historii zapewnili sobie dzięki zwycięstwu w zakończonym właśnie kolejnym sezonie pucharu Battlefield 2 Open Cup Conquest - Premier League rozgrywanym w lidze Clanbase.

Clanbase Battlefield 2 Conquest Open Cup - Premier League
Soldiers of Freedom
USSR Team
Redsky-Gaming.BF2


Przemysław "sztandar" Sztynder opowie nam o ostatnich sukcesach swojego zespołu Soldiers of Freedom. Jak powstał zespół SoF, od czego wziął się pomysł na dywizję infantry - Drievne k0cury - i w jakim składzie zespół stawi się na nadchodzącym Lan Party w Warszawie.

Zapraszam do przeczytania wywiadu - kliknij tutajW sobotę, czyli 9.VI.07 w głowie Uncle Blues, jednemu z testerów moda PR, narodził się pomysł stworzenia Polskiej frakcji w bardzo popularnym modzie do Battlefield'a 2 Project Reality.
Polski tester już zebrał grupkę napaleńców , którzy dzielnie walczą aby Polska armia znalazła się w PR, są to:

Uncle Blues - koordynacja, kontakt z twórcami Project Reality.
Wyspa - żołnierze - ich modele, dobór ekwipunku, oteksturowanie etc.
Meewosh - mapping
Killerek - modelling
Rambo Hunter - skinning
CyC_AnD - military advisor and 3D artist

Jak na razie powstał model BETA żołnierza w kamizelce (Heavy) autorstwa inz. Wyspa. Trzeba przyznać, że prezentuje się całkiem ciekawie.

Dodatkowych informacji możecie uzyskać przeglądając ten dzial, natomiast swoje propozycje/sugestie możecie składać w tym temacie
General Battlefield: 2
21:37 03-06-2007
General Battlefield: 2
Już jutro odbędzie się długo oczekiwane spotkanie pomiędzy zespołem Polish 4 FUN Clan wspieranym przez gwiazdy i gwiazdeczki naszej sceny, przeciwko Reprezentacji niemieckiej sceny BF:2. Przypomnę, że spotkanie zostanie rozegrane w trybie Conquest 31vs31, więc zapowiada się naprawdę dobra zabawa... a przede wszystkim bitwa!

Mecz towarzyski
Polish 4 FUN Clan511 : 0

Dalian Plant
Strike at Karkand
Reprezentacja niemieckiej sceny BF:2

Skład naszego zespołu to póki co niewiadoma, 16 graczy to klanowicze PL4FC, 10 osób to osoby zaproszone ze sceny, a 5 osób to prawdziwe gwiazdy, których dalej nie znamy. Znamy tylko wybranych ze sceny, a są to: Tom@s, die_hard, fth, jason.paury, tHc.dz1q, InturdeR, c-kozi, DCK (na zmianę z Grubber{PL}), AreV oraz Uapa. W rezerwie pozostało jeszcze kilka osób, na wypadek absencji wyżej wymienionych. Pełny skład podamy po meczu wraz z relacją z tego ciekawego spotkania.

Więcej w rozwinięciu newsa...
General Battlefield: 2
18:45 29-05-2007
General Battlefield: 2


Parę miesięcy temu informowałem was o nadchodzącym mega-hicie - Sands of Fire.
Doczekaliśmy się kolejnego "update'u".
Tym razem jest to dość specyficznie zrobiony filmik dotyczący pościgu, który będziemy mogli zobaczyć.
Enjoy!

Dzisiaj mam dla was ciekawostkę. Nasz tajny wywiad doniósł, że szykuje się coś nowego... niestety, niskie pensje dla agentów i ich wysoki-inaczej wskaźnik sprawności psychofizycznej sprawiły, że nie wiemy o tej nowości nic więcej. Ale cóż... zawsze coś. Możemy ujawnić tylko tyle, że jest to coś opartego o platformę Battlefield 2, a prowodyrem tego zdarzenia jest - nomen omen, nasz były redaktor - Miłosz "Meewosh47" Chmielewski. Dodatkowo, żeby przedstawić skalę tego niecnego występku, obejrzyjcie teaser projektu znanego pod kryptonimem "Combat" - film pod tym linkiem....a tutaj teaser w gorszej jakości:
Jak poinformował portal DigitalBattle.com, który powołał się na byłych pracowników studia DICE, studio odpowiedzialne za zbugowanego shootera Battlefield 2 nie ma w planach wydania więcej patchy do tej gry!

Co to oznacza? Niestety, jest to najprawdopodobniej koniec oficjalnego wsparcia dla Battlefield 2, więc niestety nie ma już najmniejszych szans na poprawę istniejących bugów. EA oraz DICE tłumaczą taką decyzję poprzez chęć skupienia się na Battlefield 2142, który również posiada sporą ilość błędów w kodzie. Oczywiście nie są to informacje oficjalne, opierają się tylko na słowach byłych już pracowników, jednak w każdej plotce jest ziarenko prawdy. Warto wspomnieć o fakcie, że od momentu wydania ostatniego patcha 1.41 ponad 6 miesięcy temu EA & DICE nie wspomnieli o pracach nad kolejną poprawką do Battlefield 2.

Podsumowując, patch 1.41 był ostatnim oficjalnym patchem wydanym przez EA dla Battlefield 2 i wszystkie bugi, które były - będą dalej. Na pocieszenie powiem tylko tyle, że możemy cieszyć się z faktu, że nie powstaną już nowe błędy...

Update:
W związku z informacją jaka obiegła grono graczy BF:2 o zakończeniu wsparcia dla tej gry wypowiedziało się studio DICE: "Chcielibyśmy poinformować, że pomimo pogłosek o zakończeniu wsparcia dla BF:2 studio DICE nie podjęło takiej decyzjii w dalszym ciągu będziemy wspierać ten tytuł. Nie podjęliśmy żadnych decyzji na temat przyszłości BF:2, więc tym bardziej odcinamy się od pogłosek o końcu BF:2. Zwykle nie komentujemy tego typu pogłosek, ale dla ekipy DICE Live najważniejsze jest, aby nie stresować graczy fałszywymi pogłoskami i nie potrzebnie ich denerwować."
General Battlefield: 2
17:53 22-05-2007
General Battlefield: 2
Polska scena Battlefield 2 w ostatnich dniach obudziła się z letargu i to bynajmniej nie z powodu zażyłych dyskusji o cheaterach, ale z powodu dwóch spotkań towarzyskich, które mają na celu ożywić trochę scenę oraz przynieść mnóstwo zabawy. Tym razem na pomysł zorganizowania takiego meczu wpadł klan Polish 4 FUN Clan, który postanowił zorganizować wielką bitwę z reprezentacją niemieckiej sceny BF:2.

Mecz towarzyski
Polish 4 FUN Clan3.06 g.20:00

Dalian Plant
Strike at Karkand
Reprezentacja niemieckiej sceny BF:2

Spotkanie zostanie rozegrane w trybie Conquest 31 vs 31 na mapach Dalian Plant oraz ???, czyli mapie wybranej przez PL4FC w późniejszym terminie, bez unlocków. Do dyspozycji naszego zespołu zostanie udostępniony serwer TeamSpeak. Skład zespołu PL4FC będzie wyglądał następująco: 15 osób z klanu PL4FC + komander, 5 osób zaproszonych, 10 osób ze sceny. Wszelkie dyskusje prowadzone są na naszym forum w tym temacie.

Update:
Na forum został podany skład osób wybranych ze sceny, lista zaproszonych pozostaje tajemnicą, więc pewno zagrają jakieś grube ryby naszej sceny. Poza tym wybraliśmy już mapę na pojedynek z Niemcami i z naszej strony zagramy na Strike at Karkand.
General Battlefield: 2
12:16 18-05-2007
General Battlefield: 2
Już jutro wieczorem odbędzie się ciekawy pojedynek na naszej rodzimej scenie Battlefield 2. Z inicjatywy gracza ukrywającego się pod nickiem kr0pek odbędzie się spotkanie pomiędzy Team Poland BF:2 oraz reprezentacją sceny BF:2. Kapitanem zespołu Team Poland został Metz, a dokładny skład tejże drużyny został objęty najwyższą klauzulą tajne przez poufne i do samego końca nie wiadomo kogo desygnuje do gry nasz kapitan. W drużynie przeciwnej kapitan kr0pek zagrał w otwarte karty i od kilku dni znamy ostateczny skład drużyny na ten mecz (skład w rozwinięciu newsa). Spotkanie zostanie rozegrane na mapach Dragon Valley, Strike at Karkand oraz trzeciej mapie wybranej tuż przed spotkaniem. Drużyny zagrają w składach 12vs12 na serwerze udostępnionym przez klan SoF. Transmisję z meczu przeprowadzi telewizja Headshot TV.

Mecz towarzyski
Team Poland19.05 g.20:30
Strike at Karkand
Dragon Valley
???
Reprezentacja sceny BF:2

Dziś rano na oficjalnej stronie klanu Close Quarter Fighters pojawiła się informacja o zakończeniu działalności sekcji Battlefield 2! Tym samym, po zlikwidowaniu w styczniu bieżącego roku sekcji Battlefield 2142, zespół CQF nie będzie posiadał w swoich szeregach żadnego aktywnie grającego zespołu Battlefield.

Od momentu powstania sekcji BF:2, rozegrała ona przeszło 175 oficjalnych spotkań (122 zwycięstwa, 62 porażki oraz 1 remis). Największym sukcesem tej sekcji jest z pewnością pewne miejsce w rozgrywkach Battlefield 2 Infantry Europe w lidze Clanbase, gdzie CQF aktualnie zajmuje bardzo dobrą 4 lokatę!Dr4go napisał: "Stworzyliśmy team który przeżywał swoje dobre i złe chwile. Wiele spraw związanych z BF:2 nas połączyło jak i wiele poróżniło. Te dwa lata wycięte z życia rodzinnego zaowocowały setkami godzin spędzonych przy grze i wspólnej zabawie. Przez całą działalność sekcji głównym naszym celem była wspólna zabawa. Niekiedy dążyliśmy do czegoś więcej, do bycia postrzeganym na scenie jako dobry klan. Czy nam się to udało??? Oceńcie sami. Na pewno koszty były wysokie. Na zakończenie chciałbym podziękować najbardziej zasłużonym osobom: Darek, Przemek, sharpikus, Rafał, Pawelo, djshadows, Kempo i inni. ...oraz podziękowania dla tych, którzy byli z nami wcześniej. W końcu ważne jest też to co było i dawniej. Tak więc podziękowania dla: Stefana, velveta, dziq, ravena, kubka, radzika, flexa."
General Battlefield: 2
14:32 09-05-2007
General Battlefield: 2


Sawik powiedział: W turnieju infantry, który odbył się kilkanaście dni temu zwyciężył zespól FearFactory X-fi. Wiele osób, uważa jednak, ze gdyby Team Delta nie wycofała się z rozgrywek, to drużyna stana mogła by cieszyć się z sukcesu! Można by sądzić, ze odpowiedzi na pytanie, która drużyna tak naprawdę zasługuje na tytuł mistrzowski nie poznamy już nigdy... a jednak!

A jednak, jak to powiedział Sawik. Dziś o godz. 19.00 ujrzymy dwie potęgi Battlefield'a 2142. Nie tak dawno odbył się turniej infantry, wygrał go Fear Factory X-Fi. Jak sobie poradzi ten zespół z Team Delta, który z pewnych przyczyn wycofał sie z turnieju? Przekonamy się o tym już dziś, o godz. 19.00, na antenie HeadShot TV.Fear Factory X-Fi 564 : 67

Strike at Karkand
Mashtuur City
Team Delta

"Szydera Project" stworzony przez jason.paury'ego ewoluował... ale tylko od strony technicznej. Projekt stał się bardziej międzynarodowy, ponieważ wszystkie dotychczasowe produkcje jason'a zostały przetłumaczone na język angielski. Poza tym projekt dostał wsparcie od HEADShot Media w postaci serwera FTP. Od tej pory wszystkie produkcje z pod znaku "Szydera Project" będą dostępne do ściągnięcia z serwera HeadShot Media.

Dotychczasowe produkcje:
Szydera vol.1 - 4.9MB
Szydera vol.2 Episode I: No Hope - 66.3MB
Szydera vol.2 Episode II Teaser - 9.9MB
Szydera vol.2 Episode II: The Rising - 94.3MB


Oczywiście zapraszam też do odwiedzania strony "Szydera Project" pod tym adresem.


Dzisiaj zakończył się turniej Battlefield 2 Infantry Cup by dramich_wwa. Do rundy finałowej awansowały zespoły: Close Quarter Fighters #2, TnT, Soldiers of Freedom #2, HardAttack oraz NSZ. W finałach uczestniczyły także zespoły rozstawione, czyli Fear Factory X-Fi, Team Delta i Drievne Kocury. Po zaciętych walkach w systemie double elimination wyniki są następujące:

Fear Factory X-Fi
Drievne Kocury
Soldiers of Freedom #2

Finałowe spotkanie pomiędzy FF X-Fi oraz Drievne Kocury zostało rozegrane na mapie Mashtuur City i zakończyło się wynikiem 293:85 dla FF X-Fi. Gratulacje!

dramich_wwa powiedział: "Chciałbym podziękować:
1. Klanowi SoF za pomoc w organizacji i serwery! (jeszcze jako dygresję dodam żebyście się nie dziwili, że niektórzy nie chcą grać z wami na waszym serwerze bo poprostu jesteście tak do niego przyzwyczajeni, że wiecie dokładnie gdzie strzelać nie chodzi tu o żadne machlojki)
2. Klanowi CQF za serwer, gdyby nie oni miałbym zgryz.
3. Stacji HSTV i sawikowi - TAK TEN TURNIEJ to JEGO pomysł
4. Szczególne podziękowania dla TEAM DELTA za udział pomimo bardzo niekorzystnego zbiegu wydarzeń (PC , Whoop ASS) to naprawdę wiele dla mnie znaczy, szkoda że nie udało się zobaczyć was w finale.
5. Wszystkim za udział - mam nadzieję, że zabawa jaką czerpaliście z turnieju była większa niż nerwy i negatywne emocje związane z nim.
No i na koniec gratulacje dla FF X-FI mamy nowego króla Infantry - ciekawe na jak długo..... "

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [24]