Aktualności

General Battlefield: 2
17:34 28-03-2010
General Battlefield: 2

W 2006 roku pisałem:

 

Są filmy stworzone w Battlefield'zie 2 i jest Sands of Fire. Różnica jest prosta. Daniele Ciccone (Little_Donkey) i Davy Staelens (STR UP IE) tworzą prawdziwe arcydzieło. Nie oznacza to, że prace innych filmowców są do kitu, po prostu dzieło dwóch członków klanu LRRP(którzy kiedyś "popełnili" znakomity "The Fallen One") jest na prawdę niezwykłe. Nad swoim projektem pracują od wielu miesięcy. Rok temu zaprezentowali pierwszy zwiastun ich filmu.
Po 12 miesiącach ciężkiej pracy, przerywanej problemami związanymi z patch'owaniem BF2, po roku zdjęć prezentują oni trailer ich dzieła.
Trzeba przyznać, że na taki film warto będzie czekać. Jak długo? Na pewno film pojawi się w przyszłym roku. Kiedy dokładnie to zależy od wielu czynników.
Teraz zostawiam was samych z trailerem. Miłego oglądania.

W jednej kwestii - dacie wydania filmu się pomyliłem... Zapowiadałem, że dane nam będzie obejrzeć SoF w 2007 roku, dziś mamy rok 2010 i wreszcie możemy usiąść wygodnie w fotelu i rozkoszować się nim.

Logo

 

Po naprawdę dużych opóźnieniach w rozgrywaniu Polish Challenge by Battlefield.pl - Mistrzostw Polski Battlefield2 Infantry jesteśmy Wam winni kilka słów wyjaśnienia. Przede wszystkim udało nam się wyłonić najlepsze drużyny w kraju unikając (niemałym kosztem) noshowów w decydującej fazie rozgrywek. Najlepsi zostaną nagrodzeni dzięki EA Polska oraz Woox.pl.

 

Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

 

 

PL4FC PAKAWspólnie z naszym wodzem Irkiem,zgodnie z tradycją wodza 90s proponujemy kolejny mecz,w którym zagraliby gracze reprezentujący większość polskich klanów BF2 oraz gracze 4 fun nie zrzeszeni w żadnych klanach.
Proponuję terminy następujące: 20v21.11.2009 lub 27v28.11.2009.
Mecz odbyłby się na mapach CQ 32v32 na plackowym serwerze WAR CQ.
Z każdego klanu można wystawić 4 graczy,Placki wystawią 5 ciu graczy.Udostępnimy również nasz TS.

Zapisywać można się w tym temacie na forum.

 

Parę dni temu EA na swoim blogu poinformowała o możliwości pobrania gry Battlefield 2 przez Steam oraz Direct2Drive.

Battlefield 2, po patch’u 1.50 jest najbardziej rozbudowaną wersją jaka kiedykolwiek powstała. Zawiera on w sobie dwa dodatki specjalne: EuroForce oraz Armored Fury.

EA poinformowała także, że zmierza do tego aby każdy wydany przez nią tytuł był dostępny w formie do własnoręcznego pobrania.


Jest nam niezmiernie miło poinformować iż dzięki pomocy firm EA Polska oraz GamesNet, został uruchomiony 32 slotowy rankingowy serwer gry Battlefield 2. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na naszym forum w dziale Serwery, bądź klikając na obrazek ze statusem serwera znajdujący się poniżej.
IP: 91.102.118.27
Ilość slotów: 32
Tryb: Conquest
General Battlefield: 2
18:05 01-09-2009
General Battlefield: 2


Patch 1.5 jest już dostępny do pobrania, poniżej kilka miejsc skąd można go pobrać:


AustraliaEurope & UKUSA
iiNET Australia
Internode
Mammoth
BSN Gaming
Gaming.fi
i3D
Killercreation
Fileplay
NextGenTel
Pelikaista.net
TV2 Battle.no
BSN Gaming lub BSN Gaming
Fileplanet
GamersLifeLine
Hypernia
WOLF Servers


Torrent


Tak, tak. Po wielu latach oczekiwań i paru betach, prawdopodobnie ostatni patch do Battlefielda 2 ukaże się 1 września o godz. 18:00 naszego czasu! Patch będzie "ważył" ok. 2GB, a to z tego powodu, iż oprócz wielu poprawek dostaniemy w nim... 8 map.Dlaczego 8? Ano dlatego, że DICE oprócz uzupełnienia map Higway Tampa i nowej Operation Blue Pearl, udostępnia nam - całkowicie za darmo, jeszcze 6 map, które wcześniej znajdowały się w dwóch, płatnych booster packach: Euro Force i Armored Fury.

Listę zmian możecie zobaczyć w rozwinięciu newsa.
General Battlefield: 2
15:11 18-07-2009
General Battlefield: 2


Na oficjalnym forum EA, Bazajaytee poinformował, że patch 1.50 do BF2 wyjedzie na światło dzienne najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Istotną informacja jest, że będzie dostępna tylko i wyłącznie łatka z 1.41 na 1.50. Nie będzie pełnej wersji 1.50
Natomiast zmiany powstałe od 3 bety patcha są raczej kosmetycznymi; dodano czarny celownik(z białym cieniem) w rakietach TV oraz panoramiczne pole widzenia dla graczy używających panoramicznych rozdzielczości.
Poinformowano także, że changelog patcha 1.50 będzie najdłuższym w historii BF2.Dzisiaj została wydana trzecia (i być może już ostatnia) beta patcha w wersji 1.5 dla gry Battlefield 2. W raz z kolejną wersją łatki, zostały wprowadzone kolejne zmiany: począwszy od kolejnej próby balansu J10 i F35B do poprawy stabilności przeglądarki serwerów jak i samej gry. Pełną listę zmian możecie zobaczyć, klikając tutaj.

Beta patch v3 1.5 dla BF2 możecie pobrać korzystając z:
>> Mirror #1
>> Mirror #2


Ogłaszamy Polish Challenge by Battlefield.pl - Mistrzostwa Polski Battlefield2 Infantry! Turniej, do którego przygotowywaliśmy się w ostatnich tygodniach może ujrzeć światło dzienne. Już dziś otwieramy zapisy!

Wsparcie ze strony Pukawka, Woox.pl, Electronic Arts Polska oraz MISS Team zagwarantuje serwery, gry i sprzęt dla najlepszych polskich klanów. Patronat medialny nad turniejem sprawować będzie portal Battlefield.pl wraz z RushTV.


Już od 24 maja trwa konkurs zorganizowany przez klan PL4FC, pt. "Rusz to!". Jednak o co w nim chodzi? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.

Konkurs "Rusz to!" można nazwać swego rodzaju "akcją promocyjną", która ma na celu zachęcić graczy gry Battlefield 2 do grania na jednym z serwerów trybu Conquest klanu PL4FC - mowa tu o serwerze .pl PL4FC 40 JET and TANK maps.[AKTUALIZACJA - 24.05.2009]

W związku z wątpliwościami dotyczącymi statystyk graczy, zostały one zresetowane co jest jednoznaczne z tym, iż zdobyte przez was punkty będą brane pod uwagę od dnia 24.05.

Więcej informacji dotyczących konkursu znajdziecie w dalszej części newsa.

Dalsza część news'a...
Dosłownie 15 minut temu DICE opublikowało już drugą wersję bety patcha w wersji 1.5 do gry Battlefield 2. Zmiany dotyczą głównie drobnych problemów z HUDem, po poprawę stabilności gry a kończąc na modyfikacji mapy Operation Blue Pearl.

>> Najnowszą wersję patcha możecie pobrać tutaj
>> Listę zmian (na razie w języku ang.) znajdziecie tutaj.
>> Wątek na naszym forum poświęcony opiniom na temat najnowszej wersji patcha.
[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [24]