Aktualności

General Battlefield: 2
18:21 19-02-2007
General Battlefield: 2


Wczoraj wieczorem odbyła się pierwsza seria spotkań w pucharze Battlefield 2 organizowanym przez serwis i3d.nl. Puchar nazwany po prostu Battlefield 2 Conquest Cup 06/07 cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem wśród europejskich drużyn. Wśród nich znalazł się także jeden polski klan - Soldiers of Freedom. SoF w pierwszym grupowym spotkaniu zmierzył się z klanem egamespoint.Thermaltake. Całe spotkanie było dość jednostronnym widowiskiem o czym świadczy wynik - 590:13 dla SoF. Tym samym nasz zespół rozpoczyna rozgrywki od drugiego miejsca w grupie F. Gratulacje!

Soldiers of Freedom 590 : 13 gamespoint.Thermaltake


Więcej szczegółów na temat pucharu znajdziecie na oficjalnej stronie pucharu.


Po długiej przerwie ponownie działa 64 slotowy serwer rankingowy. Aktualnie jest to maszyna przeznaczona do testów i zniknie za około 3 tygodnie. Jednak cytując wypowiedź pracownika GamesNetu: "Myślę, że w ciągu tych trzech tygodni wyrośnie nam kolejny 64-slotowiec, tym razem na stałe." Trzymamy za słowo

Pora na dane:

Nazwa: .pl GamesNet.pl Test Server - Ranked
Adres IP: 83.238.48.26:16567
Ranking: Tak
Ilość slotów: 64
Map cycle: Pełny

W imieniu firmy GamesNet oraz całego grona adminów Zapraszamy do gry!
General Battlefield: 2
15:55 14-01-2007
General Battlefield: 2


2 dni temu na forum klanu Polish 4 Fun Clan mogliśmy przeczytać informację o starcie własnej ligi, w której rozgrywki będą toczyć się na platformie Battlefield 2. Rozgrywki nazwane po prostu Liga PL4FC będą otwarte dla wszystkich, lecz wpierw muszą odbyć się dogłębne testy co do systemu rozgrywek. Aktualnie możemy zmierzyć się w następujących drabinkach:

Knife 1vs1
Infantry 5vs5
Infantry 8vs8
Helicopter 2vs2

Administratorami całej ligi zostali deejay.pl oraz rik.pl

Wszelkie informacje będzie można rozgrywek można znaleźć na oficjalnej stronie ligi PL4FC.

General Battlefield: 2
22:34 26-12-2006
General Battlefield: 2


Poznaliśmy zawartość nadchodzącej wersji 0.5. Poza standardowo dodawanymi mapami pojawią się nowe zestawy wyposażenia dla pilotów, oficerów oraz załóg pojazdów. Opracowano nową wersję systemu AAS, dodano nowe pojazdy, nowe bronie, zmieniono wyposażenie oraz parametry transporterów, czołgów i helikopterów bojowych.

General Battlefield: 2
01:16 26-12-2006
General Battlefield: 2


Są filmy stworzone w Battlefield'zie 2 i jest Sands of Fire. Różnica jest prosta. Daniele Ciccone (Little_Donkey) i Davy Staelens (STR UP IE) tworzą prawdziwe arcydzieło. Nie oznacza to, że prace innych filmowców są do kitu, po prostu dzieło dwóch członków klanu LRRP(którzy kiedyś "popełnili" znakomity "The Fallen One") jest na prawdę niezwykłe. Nad swoim projektem pracują od wielu miesięcy. Rok temu zaprezentowali pierwszy zwiastun ich filmu.
Po 12 miesiącach ciężkiej pracy, przerywanej problemami związanymi z patch'owaniem BF2, po roku zdjęć prezentują oni trailer ich dzieła.
Trzeba przyznać, że na taki film warto będzie czekać. Jak długo? Na pewno film pojawi się w przyszłym roku. Kiedy dokładnie to zależy od wielu czynników.
Teraz zostawiam was samych z trailerem. Miłego oglądania.Sands of Fire - trailer(146MB)

General Battlefield: 2
15:18 24-11-2006
General Battlefield: 2


Najnowsza wersja BattleDirector'a została wydana. Jedną z ważniejszych zmian było dodanie możliwości kręcenia filmów w BF2.

Co nowego w wersji 1.5?

• Pełne wsparcie dla BF2
• Opcja ukrycia HUD'a.
• Opcja "Play Audio" została zastąpiona opcją "Open Demos Folder" dla łatwiejszego dostępu do renderowanych plików.
• Nowa metoda włączania gry - bardziej stabilna.

BattleDirector 1.5 (5.75MB)
FileCloud
Serwer Sir.Community
General Battlefield: 2
18:18 16-11-2006
General Battlefield: 2
Patch 1.41 do gry Battlefield 2 ujrzał światło dzienne. Ma on za zadanie poprawić błędy związane z wysypywaniem się serwerów.Pozostaje nam jedynie go pobrać i zainstalować. Jak na razie wydano jedynie pełną wersję patcha - 536mb, jak tylko ukaże się Incremental dla patcha 1.4 poinformujemy o tym.

Patch 1.41
GamersHell
Multiplay.co.uk
BF2.se
EA
General Battlefield: 2
10:41 15-11-2006
General Battlefield: 2

"Chcielibyśmy poinformować, że kolejny patch do gry Battlefield 2 oznaczony numerem 1.41. Ukaże się on w czwartek o godzinie 16:00 w Sztokholmie oraz godzinę wcześniej w Londynie. Patch 1.41 jest tylko małą poprawką, która rozwiązuje problem z wysypywaniem się serwerów. Mamy nadzieję, że ten patch znacząco poprawi stabilność serwerów i gracze będą w pełni zadowoleni.

Kontynuujemy także Beta Testy patcha 1.05 do gry Battlefield 2142. Poprawiamy głównie komunikację z głównym sewerem, aby wyeliminować problem rozłączeń. Podczas pracy nad patchem, staramy się także walczyć z nabijaniem statystyk wśród graczy, którzy używają bugów gry do bezczelnego podnoszenia swoich statystyk.

Aktualnie zostało usuniętych ponad 100 kont graczy, którzy wykorzystywali błędy gry do podnoszenia swoich statystyk. Planujemy także zmiany naszej polityki przeciwko graczom, którzy używali cheatów oraz wykorzystywali błędy do nabijania statystyk.

Dice Live Team."

General Battlefield: 2
16:44 14-11-2006
General Battlefield: 2


Mieliśmy już Jednostki Specjalne, Europejskie Siły Zbrojne i Pancerny Atak czy czeka nas kolejny dodatek?
Jest to prawdopodobne. Jeden z członków ekipy odpowiedzialnej za mod Operation Peacekeeper (OPK) zauważył, że w Szwajcarskim sklepie online World of Games pojawił się nowy dodatek do Battlefield 2. Według informacji na stronie jego premiera nastąpi w nadchodzącym roku. Cena wynosi 49 Franków Szwajcarskich(30 Euro).
Sklep ten informacje o produktach związanych z BF2 ma zawsze pierwszy. To w nim pojawił się dodatek "Special Operations"(Roboczy tytuł Special Forces - Jednostki Specjalne) zanim został oficjalnie zapowiedziany. Skąd sklep ma takie informacje? Z list tytułów do opublikowania wydanych przez Electronic Arts.

Battlefield 2 czy Battlefield 2142?
Oczywiście istnieje możliwość, że Szwajcarzy wprowadzając dane się pomylili i zapowiadany dodatek dotyczy najnowszej odsłony Battlefield'a. Czas pokaże.

Serwis gry.wp.pl organizuje konkurs na najlepsze gry 2005 roku. Wzorowany na oscarowym rozdaniu nagród konkurs ma za zadanie wyłonić najlepsze produkty, którym zostaną przyznane statuetki, tzw. Imperatory.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale wśród nominacji do Imperatora znalazł się także Battlefield 2. Niestety nie wiemy, w której wersji, czy przed czy po patchu

Battlefield 2 zdobył nominacje w kategoriach:
- gra roku 2005
- najbardziej innowacyjna gra
- najlepsza gra turniejowa
Oczywiście nie muszę wspominać, że w kategorii:
- najlepszy dystrybutor
swoje głosy powinniśmy oddać na EA PolskaNagrody w Imperatorach ufundowały takie firmy jak: AMD, Freecom, Asmag, Abit czy Silverstone.

Swoje głosy możemy oddawać pod tym adresem (wymagane zalogowanie się).

Głosować na Battlefield 2 !!
General Battlefield: 2
12:18 29-09-2006
General Battlefield: 2

Nie mam w zwyczaju pisania o Electronic Sports League, ale tym razem mały wyjątek W ciągu kilku ostatnich dni kilka meczy w ESL Infantry rozegrał zespół Voodoo Gaming. Wszystkie mecze, które rozegrali zakończyły się ich zwyciestwami, a w pokonanym polu zostawili takie drużyny jak eSport evolution czy Conflict. Aktualnie zespół Voodoo zajmuje 2 miejsce i ma na koncie siedem zwycięstw i tylko jedną porażkę. Kolejny mecz w rozgrywkach ESL Infantry nasi rodacy rozegrają już jutro z drużyną The Coalition. Powodzenia!


Zapewne wszyscy zdążyli już zapomnieć o imprezie (V) Games Party BF2 Infantry. Jednak teraz ekipa HeadshotTV nadrabia pewne zaległości związane z transmisją z tego turnieju. Relacja live niestety nie odbyła się w związku z brakiem internetu w miejscu rozgrywania turnieju, więc HSTV postanowili zmontować coś większego po zakończeniu turnieju.

- Link do relacji
- wywiad z Tom@sem
- wywiad z 90s

Trochę megabajtów trzeba pobrać, ale warto...
[1]      «      2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12      »      [24]