Aktualności


Dzisiaj odbywa się także turniej Battlefield 2 Infantry by dramich_wwa. Zakończyła się już faza grupowa, a jutro zostaną rozegrane finały. Do rozgrywek play-off awansowały następujące zespoły:

- Close Quarter Fighters #2
- TnT
- Soldiers of Freedom #2
- HardAttack
- NSZ

W fazie play-off do rozgrywek włączają się zespoły rozstawione, tj. Team Delta, Drievne Kocury oraz Fear Factory X-Fi. Pary pierwszej rundy play-off, która będzie odbywała się na zasadzie double elimination, wyglądają następująco:

Close Quarter Fighters #2 vs NSZ
TnT vs Fear Factory X-Fi
Soldiers of Freedom #2 vs Team Delta
HardAttack vs Drievne KocuryWczoraj czyli 17.04 odbył sie finał turnieju Non Pro Infantry, którego organizatorem jest zespół Frogs of War. Jak wszyscy dobrze wiemy, do ostatniego meczu zakwalifikowały się dwa teamy. Jest to [MISS] Team oraz Demony Terroru.
Jedyne czego brakowało to HeadShot TV, ponieważ było by co oglądać, mecz był bardzo zacięty, do ostatniej rudny nie było wiadomo kto wyjdzie zwycięsko z tej bitwy.

Poprosiłem Intrudera, gracza [MISS] by przybliżył nam szczegóły dotyczące meczu:
Pierwszą mapą jaką graliśmy był Strike of Karkand. Z początku nasza obrona odpierała ataki |DT| ale w pewnym momencie, posiadając tylko 2 flagi, popełniliśmy błąd pozostawiając Hotel kompletnie bez obrony. Na obronę Placu również było za poźno. Pierwsza runda wygrana przez |DT| sporą ilością ticketów. Teraz [MISS] jako USMC, czyli strona atakująca, stara się zmniejszyć przewagę przeciwnika w ticketach po ostatniej przegranej rundzie. Wymiany flag trwały dobrych 15 minut. W końcu 3 minuty przed końcem rundy udaje nam się wyszarzyć ostatnią flagę przeciwnika i „obezwładnić” pozostałych graczy |DT|. Runda dla nas – DT ma około 40 ticketów przewagi po Karkandzie. Kolejna mapka to Gulf of Oman. W zasadzie grając jako USMC z tak ciężkim przeciwnikiem nie przewidywałem wygrania tej rundy do zera ale okazało się, że przeciwnik umożliwił nam taką opcję. Nie mogliśmy tego nie wykorzystać i już po chwili mieliśmy wszystkie 4 flagi. Do tego momentu mieliśmy zaledwie 118 ticketów przewagi więc wszystko mogło się jeszcze wydarzyć. Czwarta runda decydowała o tym kto będzie się cieszył ze zwycięstwa, a kto będzie musiał się zadowolić drugim miejscem. Gramy jako MEC więc AK-101 ma nas w opiece . DT postawiło wszystko na jedną kartę próbując szybko przejąć kontrolę nad flagami. Prawdopodobnie za bardzo się spieszyli i odkryli tylne flagi, po chwili mieliśmy 3 flagi w posiadaniu i szarzyliśmy ostatnią. Nic już nie mogło zmienić wyniku.


Non-pro Infantry Cup
[MISS] Team 492 - 186

Gulf of Oman
Strike at Karkand
Demony Terroru


Końcowa klasyfikacja:
1. [MISS] Team
2. Demony Terroru
3. Narodowe Siły Zbrojne

Zadałem również Intruderowi trzy pytanka, odpowiedzi znajdziecie w rozwinięciu newsa.

W ciągu ostatnich kilku dni w aktualnie najlepszym polskim zespole grającym w Battlefield 2 - Soldiers of Freedom, wydarzyło się kilka rzeczy. Wpierw coś przyjemnego dla oka, czyli nowa odsłona strony klanowej SoFu, którą można znaleźć pod adresem SoF-clan.com.pl.

Odpalenie nowej strony zbiegło się z czasem z dość ważnym spotkaniem SoF w Clanbase Conquest 16 Ladder BF:2. Otóż kilka dni temu nasz zespół awansował na fotel lidera (!) w wyniku hibernacji poprzedniego lidera. Dosłownie chwilę po tym fakcie musieli już walczyć o utrzymanie pierwszej pozycji w rozgrywkach z węgierskim klanem Hungarian Elite Gamers. Spotkanie miało dramatyczny przebieg, ale na szczęście zakończyło się zwycięstwem polaków! Gratulacje!

Soldiers of Freedom 261 : 167 Hungarian Elite Gamers
Road to Jalalabad / Dragon Valley


SoF sztandar napisał: "Sam mecz miał bardzo emocjonujący przebieg. Po bardzo słabej grze na mapie Road to Jalalabad gdzie Węgrzy przytłoczyli nas i zdobyli 150 punktową przewagę, na mapie Dragon Valley zagraliśmy bardzo agresywnie nie dając przeciwnikowi szans dodatkowo odrabiając strate z pierwszej mapy z nawiązką."

General Battlefield: 2
15:21 15-04-2007
General Battlefield: 2

W zeszłym roku było głośno o pewnej produkcji filmowej z udziałem 90s'a oraz jego kolegów z klanu Polish 4FUN Clan. Niestety szum wokół "Szakala" ucichł, ponieważ były zapowiedzi wielkiego przedsięwzięcia, a filmu jak nie było tak nie ma... Do dziś! a raczej do dnia jutrzejszego! Otóż prace nad Szakalem od zmęczonego projektem Pixela przejął Randall z Headshot TV, który postanowił dokończyć dzieło.

Tym samym niezmiernie miło jest nam poinformować, o tym że oficjalna premiera filmu "Szakal" odbędzie się dnia 16-go kwietnia o godzinie 19:00 na antenie Headshot TV!! ZAPRASZAMY!!

Poniżej trochę informacji na temat samego filmu:
- Zapowiedź Szakala
- Wywiad z 90s
- Wywiad z Pixelem
- Co z tym Szakalem?

Forgotten Hope 2

Jedna z najdłużej i najbardziej wyczekiwanych modyfikacji może kiedyś ujrzy światło dzienne. Poniżej kilka screenów przedstawiających Spitfire'a oraz pojazd o wdzięcznej nazwie Dingo. Dodatkowo możemy obejrzeć dwa filmiki z rozgrywki:
- Filmik przedstawiający pojazd Dingo
- Filmik przedstawiający animację broni
Desert Conflict

Twórcy Desert Conflict zbytnio się nie wysili tym razem i jedyne co zaprezentowali to samolot F-18, który pojawi się wraz z nadchodzącą wersją v0.2. Kiedy pojawi się nowa wersja - na dzień dzisiejszy nie wiemy...

General Battlefield: 2
16:50 12-04-2007
General Battlefield: 2
Przeglądając zasoby internetu można natknąć się na najróżniejsze rzeczy. Tym razem trafiliśmy na coś bardzo ciekawego, a zarazem śmiesznego. HardAttack rav3n przeglądając znany wszystkim doskonale serwis Youtube.com trafił na taki oto "skarb". Warto nadmienić, że ten plik ma już ponad rok! Zresztą oceńcie sami...

ps. karaoke roxxx xD


Tak tak, Non-pro Infantry Cup organizowany przez klan Frogs of War już prawie dobiegł końca... mówię prawie, ponieważ przed nami ostatni mecz pomiędzy [MISS] Team, a Demonami Terroru. Mapy na jakich będzie toczony bój to Gulf of Oman oraz Strike at Karkand.

Kto zdobędzie pierwsze miejsce w tym turnieju? Przekonamy sie o tym oglądając relacje w HeadShot TV!
Zapraszamy.

Non-pro Infantry Cup
[MISS] Team g.20.30

Gulf of Oman
Strike at Karkand
Demony Terroru


UPDATE

Przełożony na wtorek - 20.00


Świąteczny weekend będzie bardzo ciekawy. Portal BF.Geeksnet.org właśnie poinformował o rozpoczęciu Wielkanocnego turnieju Infantry Battlefield 2. Do rozgrywek zorganizowanych przez TheLastResort.eSports we współpracy z SteelSeries oraz NationVoice zostało zaproszonych 16 drużyn, a wśród nich jedna polska ekipa - Fear Factory X-Fi. Puchar będzie rozgrywany w systemie double elimination, po jednej mapie na mecz, flag by flag, bez C4 itepe itede.

Pary pierwszej rundy prezentują się następująco:

XetoxvsinFlux Gaming
DesperationvsVenatio
Fear Factory X-FivsGamert
Infused GamingvsEgamespoint
VGAvsMortifer
Team DignitasvsTeam imm0rtal
GoldfischevsTeam Infinity
CoRevs4th Rangers


Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie pucharu lub poprzez IRC na oficjalnym kanale pucharu - #thelastresort. Pierwsze mecze już o 19:30 CET na mapie Mashtuur City.
General Battlefield: 2
16:58 03-04-2007
General Battlefield: 2


Dnia 20.03 w głowie Dramicha, gracza PL4FC, narodził się pomysł stworzenia turnieju infantry, tym razem pod Battlefield 2. Oczywiście turniej spotkał się z dużym zainteresowaniem, a co za tym idzie, zgłosiło się bardzo dużo klanów, w tym "weterani"!
Są to miedzy innymi:
- =TFR=
- =ACT=
- *RGClan*
- CQF
- PL4FC
- pr0
- Drievne Kocury
- team.Prefix
- =88=
- FF x-fi
- SOF#2
- =SFA=
- NSZ
- *TnT*
- [MISS]
- FoW
- Delta
- [TA]

A jak to ma wszystko wyglądać? Już mówię, turniej został podzielony na dwa dni. W sobotę 14.04 rozpocznie się faza grupowa, która zostanie rozegrana w godz 16:00-21:00, natomiast 15.04 to paly off'y. Faza play off oparta jest na systemie „double elimination”, co więcej, do fazy play off zostały zaproszone 3 drużyny, są to Drievne Kocury, Team Delta oraz FF x-fi .

Jak widać wszystko jest dopięte na ostatni guzik... bym zapomniał o bardzo ważnej rzeczy. Dziś, czyli 4.03 o godz. 18.00 na antenie telewizji HeadShot odbędzie się losowanie grup przez Sawika oraz Dramicha, także nie przegapcie tego .

HeadShot TV

Reszta szczegółów w rozwinięciu newsa (regulamin oraz grupy)


Półfinały w turnieju Non Pro Infantry organizowanym przez Frogs of War właśnie sie rozpoczęły .
Do tego etapu zakwalifikowały się następujące drużyny:
- Demony Terroru
- Narodowe Siły Zbrojne
- The Nightmare Team
- MISS

Dziś na antenie telewizji internetowej Headshot zostanie transmitowane spotkanie Demonów Terroru oraz Narodowych Sił Zbrojnych. Wygrana oznacza finał, także zespoły na pewno będą się starały osiągnąć jak najlepszy wynik w tym spotkaniu. Tak jak wyżej wspomniałem, mecz zostanie transmitowany przez HSTV, relacja LIVE rozpocznie się o godz. 19.30, komentować będzie tradycyjnie Sawik.

Demony Terroru 720 - 16 Narodowe Siły Zbrojne


Link do streamu przez www.
Link do Headshot Playera.


Czas oczekiwanie się skończył...Koniec jest bliski... Pustynna Burza powraca!
Nie będę się rozpisywał, przed wami filmik z wersji alpha moda.Wersja HD

Dzisiaj dotarła do mnie smutna wiadomość dotycząca zespołu Team Vendetta. Jak poinformował mnie kapitan dywizji Battlefield 2 - fth - zespół Team Vendetta BF:2 oficjalnie przestaje istnieć.

Nie oznacza to oczywiście całkowitego zniknięcia graczy Vendetty BF:2 ze sceny, ponieważ nie kończą oni z tą grą, lecz tylko zaprzestają rozgrywania regularnych spotkań jako zespół.

Głównymi powodami, dla których dywizja przestaje istnieć są przede wszystkim ograniczenia czasowe spowodowane pracą / rodziną / szkołą / dziećmi (niepotrzebne skreślić). W czasie półrocznej kadencji Team Vendetta na polu Battlefield 2, zespół ten wyrobił sobie bardzo dobrą markę zarówno w Polsce jak i w Europie oraz regularnie utrzymywali się w Top10 rozgrywek Clanbase.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [24]