Aktualności

Nie cichną echa najnowszej odsłony Forgotten Hope 2, a niesłabnące oblężenie serwerów potwierdza ciepłe przyjęcie mroźnych Arden. Wersja 2.4 przynosi powiew świeżości nie tylko nowym teatrem działań, ale również wieloma - często drobnymi zmianami w samej rozgrywcę, które składają się na odmłodzony wizerunek leciwego już BFa 2.

 

Jedną z nowości nowej wersji Forgotten Hope 2 jest oficjalny system odznaczeń. Funkcja ta była szeroko dyskutowana przed wprowadzeniem, wzbudzając licznę kontrowersjie. Widać, że projektując odznaczenia twórcy moda starali się premiować grę zespołową. Czy im to się udało dopiero się okaże. Tymczasem zachęcam do zapoznania się efektem ich pracy na stronie internetowej poniżej.

 

 

Jednocześnie zapraszam do dzielenia się wrażeniami z gry na naszym forum :)

Mody Battlefield: 2
20:04 15-07-2011
Mody Battlefield: 2

Hasło dla osób które pobrały Forgotten Hope 2.4 przed premierą brzmi:

 

Forgotten_Password_2.4_07.2011

 

Do zobaczenia na serwerach :)

Już dzisiaj o godzinie 18:00 wystartuje nowa wersja jednej z najpopularniejszych modyfikacji do Battlefield 2: Project Reality w wersji 0.96. Nowa edycja modu wnosi nową mapę (Shijia Valley), nowy tryb rozgrywki (AAS Routes) oraz nowy pojazd Panther CLV. Oprócz tego w modzie zastosowano mnóstwo poprawek, mających poprawić zbalansowanie rozgrywki i zlikwidowanie crashów programu. Pliki instalacyjne można pobierać już teraz, jednak są one zabezpieczone hasłem, które zostanie ujawnione o godzinie osiemnastej. W rozwinięciu odsyłacze do "instalek".

 

Aktualizacja: Hasło to

tRCLJmplaIvnXTrE7W6SwAxc8GF2jkgyN9zMZudBUD5Hsfbqh1

 

Forgotten Hope 2 dla Battlefield 2 doczekał się długo oczekiwanej aktualizacji do wersji 2.4. Najnowsza wersja to nie tylko nowy teatr działań - ośnieżone Ardeny, nowe mapy, pojazdy, bronie ale także znaczące zmiany w samej rozgrywce. Twórcy zapowiadają zmieniony system uszkodzeń pojazdów pancernych, diametralnie zmiany i większe zróżnicowanie w zachowaniu samolotów jak i również szereg zmian walce piechoty. Pełną listę zmian z wersji na wersję znajdziecie tutaj.

 

Pliki do pobrania za pomocą protokołu BitTorrent:

Patch z wersji 2.3 na 2.4 (1,7 GB)

Pełny klient w wersji 2.4 - cześć pierwsza (1,6 GB)

Pełny klient w wersji 2.4 - cześć druga (1,8 GB)

Pełny klient w wersji 2.4 - cześć trzecia (555 MB)

 

Tradycyjnie pliki chronione są hasłem, które zostanie podane w dniu premiery, czyli już w najbliższy piątek

 

15 lipca 2011, o godzinie 20:00 naszego czasu (18:00 UTC)

 

Zapraszam do pobierania oraz oczywiście seedowania. Więcej informacji na stronie twórców moda.

 

Oczywiście zapraszam również do dyskusji na naszym forum :)


Rozpoczeła się 23 kampania najstarszego obecnie turnieju Forgotten Hope 2: World at War. Wszystkich zainteresowanych zorganizowaną rozgrywką zapraszam do rozwinięcia newsa w języku angielskim oraz na nasze forum.

Ekipa z PRS i BSS odpowiedzialna za tworzenie jednego z najpopularniejszych modów do Battlefield 2 o nazwie Project Reality zajęła się modyfikowaniem samego silnika gry. W rezultacie został uruchomiony testowy serwer, który obsługuje do 128 graczy jednocześnie oraz 8 osobowe drużyny. Nowa maszyna jest dopiero w fazie prób, więc istnieje jeszcze sporo problemów z rozgrywką na takim serwerze, takich jak crashe do pulpitu lub niewystarczająca ilość dostępnych składów, ale twórcy obiecują to jeszcze poprawić. Na serwer może wejść każdy posiadacz najnowszej wersji Project Reality, jednak powinien najpierw zapoznać się z jego regulaminem pod tym adresem.

Nie ukrywam, że choć liczyłem na taką wiadomość - a myślę, że nie tylko ja, to jestem bardzo miło zaskoczony :) Dziś twórcy Forgotten Hope 2 oficjalnie potwierdzili, że następnym teatrem działań po Ardenach będzie... tak, tak, front wschodni!

 

 

Zapraszam na oficjalną stronę Forgotten Hope gdzie znajdziecie dwa pierwsze modele czołgów dla frontu wschodniego: KV-1S, SU-152 oraz kilka obrazków z nowych map dla Arden.

 

Wątek na naszym forum: Update

Rozpoczęły się zapisy do 8 kampanii turnieju Forgotten Honor dla Forgotten Hope 2: Devil's Garden! Myślę, że nie trzeba specjalnie przedstawiać tego turnieju polskim graczom. Tym razem ekipa FHT zabierze nas do Północnej Afryki na kampanie złożoną z 12 bitew (w tym 8 map, których nie znajdziemy w FH 2.3), w której zmierzy się niemiecka 90 i brytyjska 7 dywizja pancerna.

 

 

Rozgrywka odbywać się będzie na zmodyfikowanej do potrzeb turnieju modyfikacji Forgotten Hope 2.3 dla Battlefield 2.

 

Więcej informacji oraz zapisy na stronie turnieju: http://forgottenhonor.com/

 

Wątek na naszym forum: #8 kampania F|H

Po raz kolejny modyfikacja gry Battlefield 2 króluje w głosowaniu graczy Mod of the Year w serwisie ModDB. Dwa lata temu wygrał Project Reality, natomiast w tym roku po laur zwycięzcy sięgnął Forgotten Hope 2, zostawiając w tyle takie tytuły jak Nightmare House 2, Third Age - Total War, Multi Theft Auto, Eastern Front, czy Nehrim: At Fate's Edge.

 

 

Zwycięzcom oczywiście gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy, której efekty mamy nadzieje niebawem sami sprawdzić w akcji :)

 

Zresztą jak widać po najnowszej aktualizacji na stronie FH2: Christmas with Christoff twórcy moda nie zasypiają gruszek w popiele. Tradycyjnie już prezentacja nowych modeli graczy świadczy o dużym zaawansowaniu prac nad nowym teatrem działań. Czekamy zatem na odsłonięcie nowych map, pojazdów i ich malowań oraz modeli graczy strony amerykańskiej. Mam nadzieję, że już wkrótce ekipa FH2 zabierze nas z zielonego piekła Normandii w ośnieżone Ardeny.

Dzisiaj została wydana nowa wersja (0.95) jednego z najpopularniejszych modów Battlefield 2 o nazwie Project Reality. W najnowszej edycji PRa znajdziemy nowe bronie i ich modyfikacje, takie jak przenośne moździerze, trójwymiarowe celowniki optyczne czy sprzęt korzystający z termowizji. Oprócz tego znajdziemy też nowe mapy, nową armię i nową klasę żołnierza, a także wiele innych, pomniejszych poprawek i dodatków. Mod rozrósł się do tego stopnia, że od teraz wymaga ściągnięcia i zainstalowania trzech różnych plików do poprawnego działania. Linki do ściągnięcia najnowszej edycji Project Reality są tutaj. W rozwinięciu newsa specjalny kod do odblokowania plików instalacyjnych dla tych, którzy ściągnęli moda przed premierą oraz trailer zapowiadający nowe wydanie PRa.

Mody Battlefield: 2
20:03 01-10-2010
Mody Battlefield: 2

Hasło do archiwów dostępnych za pomocą sieci torrent to:

 

367468836-4673

 

Do zobaczenia na serwerach =)

Znamy oficjalną datę prezentacji Forgotten Hope 2.3 dla Battlefield 2. Odbędzie się ona już...

 

w piątek, 1 października 2010 r., o godzinie 20:00 naszego czasu!

 

Tradycyjnie przed premierą mamy możliwość pobrania zahasłowanego archiwum z najnowszą wersją moda:

 

Pobierz Forgotten Hope 2.3 Pre-Release Torrent (łatka dla wersji 2.26)

Pobierz Forgotten Hope 2.3 Pre-Release Torrent (pełna wersja - cześć 1)

Pobierz Forgotten Hope 2.3 Pre-Release Torrent (pełna wersja - cześć 2)

 

Hasło do plików powyżej zostanie oczywiście podane podczas oficjalnej prezentacji nowej wersji. Więcej linków znajdziecie na naszym forum.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [31]