Aktualności

Mody Battlefield: 2
15:05 20-04-2009
Mody Battlefield: 2


Lashkar Valley jest tworzona przez jednego z DEVów, a mianowicie Hansa Martina Slayera. Pracuje już nad tym projektem około półtora roku. Mapa rozgrywana będzie w Południowym Afganistanie w trybie Insurgency/Skirmish. Dostępne będą jedynie trucki oraz lekko opancerzone transportery. Walczyć będziemy Niemcami przeciw Talibom, ale to jeszcze może ulec zmianie w zależności od tego, czy nasi zachodni sąsiedzi skończą swoją frakcję przed wersją 0.9. Screeny w rozwinięciu.


Twórcy moda Project Reality pracują aktualnie nad 4 mapami, które pojawią się w przyszłych wersjach tegoż moda (nie licząc map, które tworzą takie ekipy jak PRPL). Mnie szczególnie zaciekawiły dwie z nich i postaram się Wam je przybliżyć.

Pierwsza z nich to Iron Ridge. Walczyć na niej będą ze sobą Rosjanie z Czeczenami. Mapa cechuje się dużą ilością drzew, sporą doliną rzeczną oraz górami i pagórkami. Nie zabraknie tam także podziemnych kanałów. Mapa jest przygotowywana z bardzo dużą dbałością o szczegóły o czym będziemy mogli przekonać się oglądając screeny w rozwinięciu.

Druga to natomiast Feyzabad, Afghanistan. Tutaj jedną stroną będą Talibowie, a o drugiej stronie twórcy jeszcze nie zadecydowali. Mapa jest odzwierciedleniem realnego terenu (tak bardzo jak tylko na to Google Maps pozwoliło). Pojawią się tutaj śnieżne góry oraz dolina rzeczna, gdzie znajdziemy wiele małych miasteczek. Mapa wygląda bardzo obiecująco, co będziecie mogli zobaczyć na screenach w rozwinięciu.

Rozpoczęły się zapisy do czwartej kampanii turnieju Forgotten Honor zatytułowanej: Rome. Podobnie jak w poprzedniej kampanii, także w tej nie mogło zabraknąć polskojęzycznej kompanii, ponownie dowodzonej przez CLavisha.

Co nowego ma do zaoferowania graczom ten najpopularniejszy w Europie turniej Forgotten Hope? Zapraszam do rozwinięcia wiadomości przygotowanej przez porucznika Borin0 z 305 Aufklärungs-Abteilung, LXXVI Panzerkorps oraz na nasze forum.W minioną niedziele rozegrany został finał turnieju 130th Panzer 'Lehr' Division. Turniej zakończyły drużyny Forgotten Honor Clanteam oraz 79th Soviet Hope. Te same, które przed kilkoma miesiącami rozpoczęły go swym pierwszym meczem. Pojedynek na który tak długo przyszło poczekać obu zespołom, miał miejsce na mapie The Battle for Sfakia w wersji dla 16 graczy. Mimo bardzo zaciętej i wyrównanej pierwszej rundy Francuzi z 79th ulegli drużynie wystawionej przez turniej Forgotten Honor 2:0.

11 vs. 11

341 : 0
Forgotten Honor ClanteamSfakia 16
99:0 (FHT BA)
Sfakia 16
242:0 (FHT GA)
79th Soviet Hope
Skład:
[F|H]Ayu
[F|H]Stransky
[F|H]Topdogger
[F|H]Dutch
[F|H]Metaxas
[F|H]Vicious
[F|H]RAnDOOm
[F|H]Deek
Polska drużyna:
[F|H]Herman
[F|H]Borin0
[SBS]WuWu84
Skład:
[79th]Sgt-D
[79th]zmorg
[79th]Argal
[79th]NiKiTa
[79th]Morane
[F|H]GyOm
=FAF= fuucdata
[79th]Pierrot62
[F|H]HansWerner
[79th]ivg
=FAF= Sirkrys


Drogę obu drużyn do finału można prześledzić na tym rysunku.

Po prawie miesięcznej przerwie zapraszam do najnowszych wieści z postępu prac nad FH2. Twórcy modyfikacji zaprezentowali dziś modele żołnierzy kanadyjskich, jakie będą użyte w FH 2.2.


Jak nie trudno zauważyć są to modele żołnierzy brytyjskich zaprezentowane miesiąc temu z nowymi teksturami.

Oprócz żołnierzy kanadyjskich, FH2.2 powiększyło się o trzy nowe bronie piechoty. Pierwsza z nich to pistolet-legenda, broń bez której nie potrafiłbym sobie wyobrazić normandzkiego teatru działań w FH2. Używany w Armii Amerykańskiej od 1911 do 1985, a także wciąż pozostający w użyciu w kilku jednostkach specjalnych Colt M1911A1 kaliber 0.45 cala. Obok niego niemniej legendarny karabin niemieckich jednostek powietrzno-desantowych Fallschirmjägergewehr 42 (FG42). Ciekawostką jest natomiast pistolet Sauer 38H używany przez Luftwaffe oraz policje.


Więcej informacji: O, Canada!
Wątek na naszym forum: Update

Rozpoczyna się osiemnasta kampania popularnego w USA turnieju Forgotten Hope 2: World at War. Podobnie jak modyfikacja na której jest rozgrywany, turniej jest stale rozwijany. Dla zainteresowanych tym co mają do zaoferowania twórcy turnieju w swej najnowszej kampanii, zapraszam do rozwinięcia newsa w języku angielskim oraz na stronę główną turnieju.

W dzisiejszych wieściach z postępu prac nad Forgotten Hope 2.2 zaledwie dwa obrazki. Myślę jednak, że ucieszą wszystkich czekających na nowy teatr działań. Bowiem pierwszy z nich przedstawia nowe modele postaci żołnierzy brytyjskich dla Normandii


Nowe modele powstały w oparciu o modele postaci żołnierzy brytyjskich z Afryki Północnej, które znamy z wersji 2.15. Zmieniono jednakże całkowicie umundurowanie, zaś ekwipunek osobisty żołnierza jest bardziej rozbudowany. Dodatkowo dla osób lubiących oglądać z bliska mundur przeciwnika nowa broń do walki w ręcz: brytyjskie narzędzie do okopywania się

Więcej informacji: For King and Country!
Wątek na naszym forum: Update

Trzecia kampania turnieju Forgotten Honor: Mare Nostrum dobiega końca. Nim ponownie przyjdzie nam zmierzyć się na frontach drugiej wojny światowej, mamy niepowtarzaną okazję do krótkiej podróży po polach i dżunglach Wietnamu. To wszystko za sprawą nowej, skróconej kampanii turnieju Forgotten Honor: Hearts of Darkness, opartej na modyfikacji Eve of Destruction dla Battlefield 2. Zapraszam do rozwinięcia news'a.

Wraz z najnowszą aktualizacją do znanego nam arsenału aliantów dołączyły nowe i mało znane karabiny Pattern 14 oraz jego wersja dostosowana w USA do naboju .30-06 Springfield: M1917 Enfield.


Pattern 14 z celownikiem optycznym zastąpi najprawdopodobniej Enfield No4 w roli karabinu wyborowego na niektórych mapach. Zaś M1917 Enfield znajdzie się na wyposażeniu w Wolnych Francuzów oraz służb pomocniczych Armii Amerykańskiej.

W zeszłym tygodniu było coś dla czołgistów, w tym coś dla pilotów. Zamieszczono obrazy przedstawiające w grze model, a także kokpit myśliwca Hawker Typhoon, którego prezentacja jakiś czas temu, wzbudziła niemałe kontrowersje na naszej stronie, co do jego skuteczności w bojowym użyciu.Więcej informacji: Breakfast at Tiffy's
Wątek na naszym forum: Update

W tym tygodniu coś dla alianckich czołgistów. Znany już nam z afrykańskiego tatru działań czołg M4A1 (oznaczenie brytyjskie Sherman II) w trzech wariantach oraz dwóch malowaniach: amerykańskim i brytyjskim.Miejmy nadzieje, że niedługo zaprezentowana zostanie również wersja z działem 76mm.

Do arsenału armii amerykańskiej, którą zobaczymy w FH 2.2, dołączyła mina przeciwpancerna M1A1 oraz przeciwpiechotna M2. Jednak najciekawszą z nowych zabawek, jest bez wątpienia ręczny miotacz ognia M1A1Więcej informacji: Barbecue Special
Wątek na naszym forum: Update

Po ciężkich tygrysach zaprezentowanych tydzień temu, dziś coś znacznie mniejszego. Ekipa Forgotten Hope zaprezentowała modele amerykańskiego granatu ręcznego Mark 2 oraz noża bojowego M3. Granat obronny Mk2 "pineapple" używany był przez Armie Stanów Zjednoczonych od 1920 do 1960 roku. Co ciekawe zaprezentowano go także w wersji granatu nasadkowego dla karabinu:


Najważniejszą nowością ostatniej aktualizacji jest jednak trzecia mapa dla frontu zachodniego: Lebisey. Przedstawiająca walki o te niewielkie miasteczko nieopodal Caen w Normandii:
Więcej informacji: Explosive New Content!
Wątek na naszym forum: Update

Zapraszam do pierwszej w nowym roku wiadomości o postępie prac nad FH 2.2. Znajdziecie w niej, znanego nam z pustyń FH 2.15 Opla Blitz w nowym, normandzkim malowaniu oraz Schwimmwagena przeniesionego z FH 0.7 i dostosowanego do silnika BF2:


Jednak najciekawszym z zaprezentowanych pojazdów, jest nowy model późnej wersji Tygrysa, w dwóch nowych malowaniach dla normandzkiego teatru działań:


Więcej informacji: Happy New Year!
Wątek na naszym forum: Update
[1]      «      3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13      »      [31]