Aktualności

Mody Battlefield: 2
22:43 08-02-2010
Mody Battlefield: 2

Hslan zaprasza na nowy serwer! Nowa maszyna ma być znacznie wydajniejsza od poprzedniej, co jest zdecydowanie dobrą wiadomością, biorąc pod uwagę nowe mapy z FH 2.25, które podniosły wyraźnie wyżej poprzeczkę wymagań również dla serwerów.

 

Nowy adres IP to: 188.40.96.8:16567

Nowa nazwa serwera: [hslan] Forgotten Hope 2.25 [pure]Na zakończenie miło mi poinformować, że do ekipy tworzącej Forgotten Hope 2, dołączył nasz kolega z forum: spitfire05! Gratulujemy i życzymy bardzo owocnej pracy w zespole :)

Jak podaje oficjalna strona moda Project Reality, po 6 ciężkich miesiącach tworzenia, modyfikowania i testowania wersji 0.9 ostatecznie ujrzy ona światło dzienne w piątek, 5 lutego o godzinie 10:09:09 naszego czasu. Jeżeli jesteś ciekaw tego, jakie zmiany zostaną wprowadzone w najnowszej wersji to zajrzyj do rozwinięcia tego newsa!

 

[Aktualizacja #1] PR 0.9 został już wydany!. Hasło do torrentów:

 

Zu3bCFxq9BdeoDA0QJEINYiHgOSVsKkjnaW78RTrmh6P4fMzyG

Hasło do pliku Forgotten Hope 2.25 Pre-Release Torrent to:

<->patch.TO-2.25<->

Do zobaczenia na serwerach :)

Pora na obiecany odnośnik do pliku torrent umożliwiającego wcześniejsze pobranie Forgotten Hope 2.25. Pobrany plik jest zabezpieczony hasłem, które zostanie podane wraz z oficjalną premierą najnowszej wersji w najbliższy piątek, 8 stycznia o 19:00 naszego czasu. Tradycyjnie wejście na stronę twórców modyfikacji w chwili premiery graniczy  z cudem, postaram się zatem by hasło znalazło się równocześnie na stronie battlefield.pl.

Pobierz Forgotten Hope 2.25 Pre-Release Torrent

Do instalacji wersji 2.25 wymagane jest Forgotten Hope w wersji 2.2, więc jeśli jeszcze nie masz na dysku poprzedniej wersji, to najwyższa pora ją pobrać. Źródła na oficjalnej stronie FH w dziale Downloads. Zapraszam do pobierania i oczywiście wysyłania :)

 

Na zaostrzenie apetytu dwie nowe zabawki: szpadel dla niemieckich wojaków oraz ciężarówka 6x6 GMC dla US Army.

Cztery nowe mapy, Armia Nowozelandzka, Czołg Crusader Mk.III AA, haubica 105 mm, ciężarówka Bedford QL oraz nowe malowanie pojazdów: Panzergrau, to  zdaniem twórców najważniejsze zmiany w nowej wersji. Pełna lista zmian do pobrania: FH 2.25 Changelog.

Tak, to nie pomyłka! Po prawie pół roku prac ponownie rozpoczynamy odliczanie do nowej wersji Forgotten Hope 2. Nowa wersja oznaczona jako 2.25 zawita na serwerach...

w najbliższy piątek, 8 stycznia o godzinie 19:00 naszego czasu

Tradycyjne będzie możliwość pobrania nowej wersji przed premierą za pomocą sieci torrent. Odnośnik do niej powinien być dostępny już jutro, a tym czasem zapraszam do rozwinięcia newsa, gdzie znajdziecie między innymi czwartą i prawdopodobnie ostatnią mapę dodaną w wersji 2.25.

W tym roku twórcy FH zaprezentowali nam pod choinkę nowe zabawki oraz mapę. Z zabawek z pewnością ucieszą się piloci, bowiem do zaprezentowanego w zeszłym tygodniu P-51 dołączył właśnie P-47 Thunderbolt - od razu w dwóch malowaniach. Samolot z pewnością będzie nieocenionym wsparciem z powietrza dla amerykańskich jednostek pancernych. Natomiast wsparcie artyleryjskie zapewni haubica 105 mm M2A1 oraz działo ppanc. 76 mm M5.


Więcej w telegraficznym skrócie w rozwinięciu newsa :)

fh

Urodziny na plaży? Jakie urodziny?! Urodziny Forgotten Hope 2! Tak, ta jedna z najpopularniejszych modyfikacji Battlefield 2 jest z nami już dwa lata. Prace nad nią rozpoczęły się blisko cztery lata temu i trwają nadal. Na kolejne efekty tych prac mam nadzieje nie będziemy musieli długo czekać :)

Miejsce do świętowania twórcy wybrali sobie bardzo ciekawe. Bynajmniej nie jest to normandzka plaża. Wraz z zaprezentowaną dziś mapą wracamy na chwilę do słonecznej Grecji. Mount Olympus to myślę, że nazwa która przywodzi wiele miłych wspomnień graczom turnieju Forgotten Honor. Teraz również gracze na publicznych serwerach będą mogli zasmakować walki u stóp góry Olimp.

Na potrzeby tejże mapy kilka pojazdów dobrze nam znanych z Afryki Północnej trafiło ponownie do malowania. Efekty poniżej :)

Wątek na naszym forum: Update

Ekipa Forgotten Hope wreszcie przerwała milczenie prezentując nowy samolot i mapę, którą zobaczymy w następnej wersji FH 2. Tym samolotem jest jeden z najsłynniejszych i najlepszych – jeżeli nie najlepszy aliancki myśliwiec II WŚ: North American P51 Mustang w wersji „D”. Model został ofiarowany przez clivewil z zespołu modyfikacji Allied Intent Xtended.

P51

Wspomniany myśliwiec możemy również zobaczyć na pierwszej z zaprezentowanych map, na których będziemy mogli zagrać w najnowszej wersji. Operation Cobra, bo o niej mowa, będzie przedstawiała próbę przełamania frontu w Normandii przez amerykański 30 korpus.

2 4 1

Więcej zdjęć mapy na stronie głównej twórców :)

Wątek na naszym forum: Update

Rozpoczęły się zapisy do już dwudziestej kampanii najstarszego turnieju Forgotten Hope: World at War. Tym razem mamy możliwość wzięcia udziału w walkach w Europie po stronie niemieckiej 59. Kampfgruppe "Erzengel" lub amerykańskiej 60 Dywizji Powietrznodesantowej "Screaming Eagles".

 

Więcej informacji w oficjalnym ogłoszeniu w rozwinięciu newsa :)

Pomimo, że  kampania  "Normandy 1944" organizowana przez turniej Forgotten Honor trwa od października, udało się nam stworzyć całkowicie polską kompanię która będzie walczyła po stronie aliantów.  Kompanią złożoną w całości z polskich żołnierzy będzie 16th Infantry Regiment wchodzący w skład Wielkiej Czerwonej Jedynki.  Polska kompania będzie działała jako jednostka piechoty liniowej. Dowództwo nad jednostką sprawować będzie Keyser , a pomagać mu będą CLavish, MK i Borin0.

Mody Battlefield: 2
14:48 26-11-2009
Mody Battlefield: 2

Pojawiły się parę informacji dotyczących moda Project Reality(niestety, żadna z nich nie dotyczy Polish Project...).
Pierwszą z nich jest nowa muzyka, która pojawi sie w wersji 0.9 moda. Została ona skomponowana przez Scotta Tobina.

 

Zapraszam do pierwszych od czasu ukazania się FH 2.2 wieści z postępu prac nad modyfikacją! Twórcy Forgotten Hope zadowoleni z entuzjastycznego przyjęcia wersji 2.2 pracują obecnie nad małą poprawką, która skupi się na dodaniu nowych map do normandzkiego teatru działań. Oczywiście jeśli mówimy o nowych mapach, to nie może zabraknąć na nich nowych zabawek. Tym razem są to: czołg przeciwlotniczy Crusader Mk III, działko przeciwlotnicze 20mm Flak 38 na przyczepie Sd.Ah 51 oraz ciężarówka Bedford QL.

Więcej informacji: The Mickey Mouse Club
Wątek na naszym forum: Update

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [31]