Aktualności

Dziś ciąg dalszy uzupełniania arsenału ostatniej normandzkiej łatki: miotacz ognia Wasp Mk IIC na podwoziu transportera Universal Carrier oraz kolejna wersja Stuga - Sturmgeschütz 40 Ausf G.

 

 

"Osa" zapowiada się ciekawie - "przypieczenie" kilku grenadierów pochowanych w krzakach z Panzerfaustami, z pewnością poprawi humor niejednemu czołgiście :)

Mody Battlefield: 2
23:20 23-06-2010
Mody Battlefield: 2

Uwaga! Uwaga! Ekipa turnieju Forgotten Honor zaprasza wszystkich pilotów, strzelców pokładowych i kanonierów na Bitwę o Anglię, która odbędzie się na serwerach turnieju Forgotten Honor

 

w najbliższy piątek, 25 czerwca, o godzinie 21:00 naszego czasu

 

Więcej informacji w rozwinięciu newsa - zapraszam :)

Zapraszam do pierwszego updateu od czasu ukazania się Forgotten Hope 2.26. Zdecydowanie najważniejszą informacją przekazaną przez twórców, jest z pewnością to, że ukaże się jeszcze tylko jedna łatka wieńcząca normandzki teatr działań, a następnie będziemy przechodzić do "rzeczy większych i lepszych". Brzmi intrygująco. Póki co jednak rendery trzech nowych zabawek do następnej - jeszcze normandzkiej wersji FH 2: M16 MGMC, M51 MMGC oraz Sturmgeschütz IV.

 

 

StuG jaki jest każdy widzi, Natomiast mnie jako zagorzałego fana M18 Hellcat cieszą poczwórnie sprzężone półcalówki wycelowane w niebo. Ileż to już razy pomykając z wiatrem we włosach przez normandzkie pola swym "kociakiem", mój błogostan przerwało dzwonienie o pancerz pocisków z km-ów i działek jakiegoś "mesera" czy innej "foki", zapowiadające rychły koniec podróży...

Oto hasło do udostępnionych za pomocą protokołu BitTorrent plików instalatora Forgotten Hope 2.26:

 

8xx8>\<enjoy>/<8xx8

 

Oficjalną listę zmian znajdziecie tutaj: raw changelog

 

Do zobaczenia na serwerach =)

Tradycyjnie przed premierą nowej wersji Forgotten Hope mamy możliwość pobrania jej za pośrednictwem protokołu BitTorrent. Poniżej torrenty do najnowszej wersji 2.26, zawierającej między innymi niszczyciel czołgów M-18 Hellcat ;) Tym razem mamy wybór między łatką dla wersji 2.25 oraz pełną instalacją:

 

Forgotten Hope 2.26 łatka dla wersji 2.25

Forgotten Hope 2.26 pełna instalacja

 

Zapraszam do pobierania i oczywiście seedowania. Hasło do plików zostanie oczywiście podane w momencie oficjalnej premiery, czyli już w piątek 14 maja o 20:00 naszego czasu.

Po prawie półrocznym oczekiwaniu zapraszam ponownie na drogę zmierzającą ku najnowszej wersji modyfikacji Forgotten Hope 2 dla Battlefield 2.

 

Forgotten Hope 2.26 ukaże się w piątek 14 maja 2010 o godzinie 20:00 naszego czasu!

 

W najnowszej odsłonie FH 2 zobaczymy między innymi:

- niszczyciel czołgów M-18 Hellcat oraz Sdkfz 231!

- nową mapę Port-en-Bessin!

- "fale spawnów" w stylu BF 1942!

- niszczyciel czołgów M-18 Hellcat!

- spawnpointy tylko dla jednej z walczących stron!

- dwa nowe samoloty (Bf-109 F3, P-47D)!

- M-18 Hellcat!

- kilka nowych broni ręcznych!

- naprawiony problem z wysypywaniem się map Cobra/El Alamein/Supercharge!

- oraz M-18 Hellcat jeśli ktoś jeszcze nie zapamiętał ;)

 

Zapraszam do rozwinięcia newsa gdzie możecie zobaczyć kilka niepublikowanych dotychczas zrzutów ekranu z gry oraz filmową zapowiedź nowej wersji FH 2.

Mody Battlefield: 2
18:23 12-04-2010
Mody Battlefield: 2

Kolejny wersja Project Reality a właściwie tylko mała łatka. Moderzy dostawali raporty o bugach i naprawili wszystkie błędy.

W rozwinięciu newsa możecie zobaczyć skąd pobrać najnowszą wersję oraz listę poprawek.

Mody Battlefield: 2
19:09 01-04-2010
Mody Battlefield: 2

Chłopaki z Project Reality Studios oraz Black Sand Studios mają przyjemność zaprezentować nam swoje nowe dzieło które powinno pojawić się w najbliższym okresie. Najnowsze dzieło zabierze nas w konflikt lat 60 oraz 70.

Mody Battlefield: 2
17:18 28-03-2010
Mody Battlefield: 2

Project Reality to mod który wprowadził BF2 na nowy poziom dzięki swemu rozbudowaniu. Wielu go znienawidziło za swoją  realność. Ostatnia (póki co) edycja sygnowana numerem 0,9 wyszła jakiś czas temu. Zaczęła mnie zastanawiać przyszłość PR'a.

Nim przystąpię do prezentacji najnowszego newsa, pozwolę sobie wrócić na chwile do prezentacji sprzed tygodnia, prezentacji pojazdu na którego czekałem, odkąd zacząłem grać w FH. Oto najszybszy pojazd gąsienicowy II Wojny Światowej: amerykański niszczyciel czołgów GMC M18 Hellcat!

 

 

Mody Battlefield: 2
20:15 28-02-2010
Mody Battlefield: 2

Wyrwawszy się z gorących objęć dwóch aspiryn co noc, zapraszam do nieco spóźnionych wieści z prac nad FH 2. Muszę przyznać, że tym razem ekipa FH bardzo mnie zaskoczyła, prezentując broń o której ledwie słyszałem i której nie przypominam sobie w żadnej z granych przeze mnie gier. Do arsenału FH 2 dołączy bowiem... myśliwski dryling!

 

 

Nie mniej ciekawe od samej broni będącej hybrydą strzelby i karabinu, jest jej przeznaczenie jako broni przetrwania i samoobrony dla niemieckich pilotów, którzy zostali zestrzeleni. Kombinacja morderczej siły ognia strzelby śrutowej na krótkim i pocisku karabinowego na długim dystansie zapowiada bardzo ciekawą broń na silniku BF 2, choć z pewnością długi czas potrzebny na przeładowanie nie będzie wybaczał błędów.

 

Skoro jesteśmy już przy lotnikach Luftwaffe, to wedle zapowiedzi twórców otrzymają oni nową maszynę na części późniejszych map afrykańskich: BF 109 w wersji F-4 Trop. Musze przyznać, że w konfiguracji z czterema działkami 20 mm budzi we mnie pewien niepokój o wynik spotkania z nim mojego ulubionego Crusadera III.

 

Na koniec zaproszenie do oficjalnego kanału Forgotten Hope na YouTube. Miłego oglądania :)

Mody Battlefield: 2
20:53 16-02-2010
Mody Battlefield: 2

Dziś coś dla fanów czterech kółek znudzonych kanciastymi Jeepami i Kubelwagenami. Pora poczuć odrobinę luksusu! Oto stylowy Citroen 11CV w malowaniach cywilnych oraz wojskowych:

 

 

Aż szkoda go będzie posyłać na Normandzkie bezdroża - z chęcią widziałbym go w zgoła innej scenerii. Co powiedzielibyście o uliczkach... Arhnem?

 

Dla tych, którym cztery kółka to za mało czeka nowy Sd.Kfz. 231:

 

 

Jak widać od razu w dwóch malowaniach: panzergrau oraz normandzkim.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [31]