Aktualności

Tommy Rydling z DICE poinformował na oficjalnym blogu PlayStation, że wszystkie DLC do Battlefield 3, wliczając w to dodatek Back to Karkand, będą się pojawiały na tydzień przed innymi platformami właśnie na PlayStation 3, a to dzięki specjalnej umowie podpisanej z Sony.

Wczorajsza informacja o premierze bety Battlefield 3 rozgorączkowała całą naszą scenę. Co chwila pojawiają się coraz to nowe szczegóły dotyczące nadchodzących testów. Na forach i blogach możemy wyczytać różne ciekawe, kontrowersyjne i interesujące nowinki związane z tworem EA i DICE. Postanowiliśmy więc zebrać je w całość i przedstawić Wam w rozwinięciu tego newsa.

W dniu wczorajszym poznaliśmy odpowiedzi na nasze pytania konkursowe. Dzisiaj nadszedł czas na publikację listy zwycięzców otrzymujących Battlefieldowe koszulki. Sprawdź dalszą część newsa - może to właśnie Ty zgarnąłeś jedną z nich.

Jak informuje portal gram.pl, rodzimy oddział EA przygotowuje nam miłą niespodziankę. Otóż w kraju nad Wisłą, Battlefield 3 zostanie wydany w pełnej polskiej wersji językowej. Co to oznacza dla graczy? To, że gra będzie posiadała polski dubbing. Kto będzie podkładał głosy? Tego jeszcze nie wiemy ale wg komunikatu z gram.pl  „będą to znane z lokalizacji i lubiane przez graczy wokale”( Jeżeli macie domysły o kim może być mowa napiszcie to w komentarzu -red.). Dodatkowo dystrybutor stara się aby możliwość wyboru polskiej wersji językowej występowała na wszystkich platformach.

 

Jest jeszcze jedna wiadomość, dotycząca BF3 w naszym kraju, o której informuje nas gram.pl

 

Gracze, którzy zamówili lub zamówią do momentu zakończenia beta testów grę Batttlefield 3 w przedsprzedaży gram.pl jako bonus otrzymają Ekwipunek Specact zawierający zestaw skórek (mundurów dla żołnierzy) do wykorzystania w trybie wieloosobowym.

 

Tych z Was, którzy jeszcze nie złożyli swojego zamówienia na Battlefield 3 zachęcamy do zrobienia tego za pomocą naszego portalu.

Jeszcze kilka dni i będziemy mogli wziąć udział w oczekiwanych przez wszystkich, otwartych beta testach Battlefield 3. Większość z nas ma swoje przemyślenia i oczekiwania w stosunku bety, np. jaka mapa zostanie udostępniona, w jakim trybie rozgrywki bądź jakiego sprzętu będziemy mogli użyć. Już teraz macie szansę podzielić się swoimi typami, a przy okazji wygrać jedną z nagród. Więcej szczegółów o naszym konkursie wewnątrz newsa.

 

[Aktualizacja #1] W związku z tym, że o 15:29 poznaliśmy datę otwartych beta testów, wszelkie zgłoszenia w komentarzach po tej godzinie, zostają uznane za nieważne. Listę zwycięzców konkursu opublikujemy najpóźniej do końca tego tygodnia.

Znamy już wszystkie najważniejsze informacje dotyczące bety Battlefield 3. Zacznie się ona 27 września dla osób składających pre-order w Originie lub posiadających grę Medal of Honor w wersji limitowanej, oraz 29 września dla pozostałych graczy. Jedyną dostępną mapą będzie Operation Metro, a jedynym trybem rozgrywki - Rush. Beta trwa do 10 października. Więcej w rozwinięciu.

Rozszerzony trailer "Operacja Gilotyna" właśnie ukazał się w Internecie. Pokazuje on również pierwszy, oficjalny gameplay z gry na konsoli Xbox 360. Filmik do obejrzenia w rozwinięciu newsa.

Na Blogu Battlefield pojawił się szczegółowy opis wszystkich trybów rozgrywki, jakie pojawią się w Battlefield 3. Najważniejsze co wiemy to to, że każda z 9 map w grze będzie mogła być rozegrana we wszystkich 5 wariantach, co razem daje 45 różnych doświadczeń bitewnych. Coś dla siebie znajdą zarówno fani pojazdów, jak i zwolennicy trybu infantry. Przetłumaczona treść wpisu - w rozwinięciu.

Plotki o starcie bety w okolicach 29 września zdaja się znajdować swoje potwierdzenie. Jak podaje Planete-Battlefield.fr, podczas dzisiejszej rozmowy w trakcie pokazu Battlefield 3 na Trophée Fnac 2011, Karl Magnus Troedsson z DICE osoba odpowiedzialna za kontakty ze społecznością w EA France (?) potwierdziła gotowość klienta bety Battlefield 3 w wersji na PC. Niestety, komputery osobiste to nie jedyna platforma, na której odbędą się testy gry. Pozostały jeszcze konsole, a tutaj sprawa ma się trochę inaczej. Każda gra, nawet w wersji beta, musi przejść odpowiednią weryfikację, która może potrwać od 2 do 3 tygodni. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać.

W samo południe dnia dzisiejszego, gry Battlefield 3 i Call of Duty: Modern Warfare 3 stanęły do walki na zamówienia przedpremierowe. Na specjalnej stronie przygotowanej przez gram.pl, możecie na bieżąco sprawdzać, który z preorderów sprzedaje się w sklepie gram.pl. I jak daje nam do zrozumienia aktualny wynik, Modern Warfare 3 będzie raczej trudno odrobić straty...

Przed kilkudziesięcioma minutami, rodzimy oddział Electronic Arts rozesłał informację prasową dotyczącą przedsprzedaży gry Battlefield 3 w Polsce. Oprócz sklepów internetowych takich jak gram.pl, zamówienie przedpremierowe na BF3 będzie można złożyć w sklepach empik, Media Markt czy Saturn. Okazuje się jednak, że zawartość pudełek w zależności od sklepu może się znacząco różnić...

Przed wami świeżutki gameplay z Battlefield 3, odnoszący się do misji z trybu dla jednego gracza, o wdzięcznym tytule Operacja Gilotyna. Kolejna część już 16 września, a tymczasem zapraszamy do oglądania.

[1]      «      9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19      »      [19]