Aktualności

General Battlefield: 3
14:47 16-03-2011
General Battlefield: 3

W Internecie pojawiła się już druga część z serii trailerów Fault Line do Battlefield 3, zatytułowana "Good Effect On Target".

Do obejrzenia poniżej.

General Battlefield: 3
17:25 08-03-2011
General Battlefield: 3

Ostatnimi czasy pojawiła się garść nowych informacji na temat długo wyczekiwanego Battlefield 3, zapraszam więc do wejścia w rozwinięcie wiadomości, aby dowiedzieć się, co nowego z grą.

 

Aktualizacja: Nieco nowych wiadomości.

Do sieci trafił nowy, oficjalny trailer Battlefield 3 o nazwie "Fault Line Series Episode I: Bad Part of Town". Zawiera on fragmenty rozgrywki z trybu kampanii, podgląd HUDa itp. - do obejrzenia poniżej.


 

Aktualizacja: Serwis Neoseeker opublikował 3 nowe screenshoty o wysokiej rozdzielczośći z Battlefield 3. Do obejrzenia w rozwinięciu.

W marcowym numerze francuskiego magazynu o grach komputerowych "PC Jeux" znalazło się sporo nowych informacji na temat nadchodzącego Battlefield 3. Co nowego? O tym w rozwinięciu.

Krótko: na forum EA UK przedstawiciel Dice zh1nt0 oznajmił, że pierwszy dodatek do Battlefield 3 o nazwie Back to Karkand będzie zawierał mapy Wake Island, Strike at Karkand, Gulf of Oman oraz Sharqi Peninsula. Wg. statystyk z serwerów rankingowych, gracze BF2 spędzili na tych mapach w sumie ponad 25 000 lat!

 

Omawiane DLC będzie darmowe dla posiadaczy edycji limitowanej Battlefield 3. Osoby, które kupią zwykłą edycję nowego Battlefielda będą mogły odpłatnie zakupić dodatek ok. miesiąc po premierze samej gry.

Tak jak sam tytuł wskazuje, pierwszy trailer Battlefield 3 już online. Jak dla mnie, jest nieźle!

 

 

 

 

Za podesłaną informacje dziękujemy użytkownikowi o nicku Hiszpan.

W sieci pojawiły sie kolejne screenshoty z Battlefielda 3 - tym razem są to z skany z niemieckiego magazynu Gamestar. Część z nich mogliśmy już zobaczyć na skanach magazynu Game Informer, gdzie pojawiły się pierwszy wzmianki o grze. W tym przypadku są one jednak w zdecydowanie lepszej jakości.

Do sieci wyciekły zdjęcia zawartości marcowego numeru magazynu Game Informer, w którym to znajduje się obszerny artykuł dotyczący Battlefield 3. Ze skanów możemy dowiedzieć się nowych, interesujących informacji (oraz zobaczyć pierwsze zdjęcia z gry!) na temat nadchodzącego Battlefielda - więcej w rozwinięciu.

General Battlefield: 3
14:56 05-02-2011
General Battlefield: 3

Pierwsze polskie sklepy internetowe wprowadzają limitowaną edycję Battlefield 3 do przedsprzedaży. Jak na razie BF3 w wersji na wszystkie platformy oferuje m.in. serwis gram.pl . Ceny przedstawiają się następująco:

 

Platforma: PC Xbox 360 Playstation 3
Cena: 129.90 zł 199.90 zł 199.90 zł

 

Premiera Battlefield 3 jest spodziewana jesienią bieżącego roku. Bonusy wynikające z zakupu edycji limitowanej są jak dotąd nieznane.

 

Aktualizacja: Wiemy już, co znajdzie się w edycji limitowanej! Więcej w rozwinięciu.

EA uruchomiło oficjalną stronę internetową na temat Battlefield 3 - http://www.battlefield3.com . Na stronce znajdziemy krótki opis gry, z którego wynika, że BF3 będzie miał świetną grafikę, zaawansowaną destrukcję otoczenia, realistyczny gameplay, ciasne mapy miejskie, jak również i mapy na "otwartym polu". Na stronie znajduje się do obejrzenia pierwszy filmik-zapowiedź , który jednak nie pokazuje praktycznie nic z gry, ale taka już natura teaser trailerów. Oprócz tego, ...

 

Aktualizacja2: Nowe, potwierdzone fakty.

Karl Magnus Troedsson z Dice opublikował wpis na Blogu Battlefield, w którym w samych superlatywach wypowiada się na temat najnowszego dzieła szwedzkiego studia - Battlefield 3. Nazywa on nadchodzącego Batka "najlepszym Battlefieldem w historii" i "najważniejszym produktem w historii Dice", opartym na "cudownym silniku Frostbite 2". Oczywiście do takich słów należy podchodzić ostrożnie, gdyż trudno przypuszczać, aby pracownik swojej firmy nie chwalił jej produktów. Niestety, szybko okazuje się, skąd nagle tyle ciepłych słów w stronę fanów gier Battlefield... Więcej w rozwinięciu newsa.

Electronic Arts zapowiedziało oficjalne przedstawienie publice prawdziwego następcy Battlefield 2 na konferencji Game Developers Conference w San Francisco, która odbędzie się 1 marca b.r., niemalże pokrywając się w czasie z pierwszą rocznicą wydania Battlefield: Bad Company 2. Żadne informacje dotyczące bety Battlefield 3 nie są póki co znane. Wiadomo jedynie, że osoby, które swojego czasu kupiły limitowaną edycję Medal of Honor dostaną zaproszenie do udziału w testowej wersji nowego Battlefielda.

 

Battlefield 3 najprawdopodobniej zostanie wydany jeszcze w tym roku kalendarzowym.

[1]      «      9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19      »      [19]