Aktualności

W sieci pojawiły się nowe artworki, przedstawiające koncepcyjny wygląd map Gulf of Oman i Sharqi Peninsula w dodatku "Back to Karkand" do Battlefield 3. Należy pamiętać, że te obrazy to jedynie wizja grafika i nic co na nich się znajduje nie ma obowiązku znaleźć się w wersji finalnej map. DLC "Back to Karkand" będzie dostępne za darmo dla każdego, kto zamówi Battlefield 3 przed premierą. Po wydaniu gry, osoby bez pre-ordera będą mogły go ściągnąć za opłatą.

 

Obrazki do obejrzenia w rozwinięciu.

Tak jak można było się spodziewać, oferta specjalna gry Battlefield 3 o której od wczoraj głośno było na większości portali growych, dotyczy nie tylko gry zakupionej w Wielkiej Brytanii ale również i w Polsce. To, co będzie zawierała Edycja Limitowana gry to pakiet pod nazwą Pakiet Uzbrojenia Specjalnego, o którym więcej dowiecie sie w dalszej części newsa.

Na Blogu Battlefield pojawił się wywiad na temat znanej dla większości graczy mapy Wake Island z Niklasem Fegraeusem, człowiekiem Dice odpowiedzialnym za pierwsze DLC do Battlefield 3 o nazwie Back to Karkand oraz z Larsem Gustavssonem, producentem Battlefield 1942. W rozwinięciu autorskie tłumaczenie wywiadu + obrazek przedstawiający koncept wyglądu mapy Wake w BF3.

Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj EA wraz z DICE opublikowało kolejne informacje o dodatku do Battlefield 3, o nazwie Powrót do Karkandu, który będzie dodawany za darmo do wszystkich zamówień przedpremierowych gry. W rozwinięciu newsa bardzo krótkie streszczenie i trzy ciekawe grafiki.

 

Aktualizacja: W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym można dostrzec fragmenty grafik przedstawiających koncept arty pozostałych trzech map z DLC, podobnych do znanej już grafiki z mapy Karkand. Do obejrzenia w rozwinięciu.

General Battlefield: 3
18:15 05-05-2011
General Battlefield: 3

EA opublikowała wczoraj swoje wyniki finansowe na okres roku fiskalnego 2011. Wynika z nich, że Battlefield 3 zdążył już o 700% przewyższyć Battlefield: Bad Company 2 pod względem zamówionych pre-orderów. Z raportu można również wyczytać, że BF3 wyjdzie nie tylko na PCty i tradycyjne konsole TV, ale także na bliżej nieokreślone urządzenia mobilne. Na koniec małe sprostowanie. Pamiętacie, jak pisaliśmy o tym, że EA zamierza wydać 100mln USD na promocję BF3? Jak donosi G4TV, kwota ta miała reprezentować pieniądze, jakie EA i Activision wydają na gry typu FPS, a nie na promowanie Battlefield 3.

Jeśli odliczasz dni do opublikowania pełnego, 12-minutowego filmiku Fault Line z Battlefield 3 i masz konto w serwisie Facebook to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - możesz przyśpieszyć premierę wyczekiwanego filmiku. Dice chce mieć milion "Lubię to" na oficjalnym profilu Battlefield na FB. Jeśli uda się to osiągnąć przed 17 kwietnia (oficjalny termin premiery), gracze dostaną nie tylko nowy klip przed czasem, ale także specjalną wersję filmiku z komentarzem Patricka Bacha, jednego z głównych producentów gry. Link do profilu, który należy "polubić" - klik.

 

Aktualizacja: Zdobywanie miliona "lajków" ciągle trwa, ale w sieci można już obejrzeć zapowiadany filmik z komentarzem Bacha. Do obejrzenia w rozwinięciu. Video zostało usunięte.

 

Aktualizacja2: Profil Battlefield ma już milion "Lubię to", można już "legalnie" obejrzeć długo oczekiwany klip (w rozwinięciu).

W sieciach Xbox LIVE i PSN pojawiły się oficjalne motywy Battlefield 3, używane jako tło podczas korzystania ze swojej konsoli. Co ciekawe, można na nich dopatrzeć się nieznanych dotąd artworków z BF3. Widać na nich nowe pojazdy, takie jak Tunguska czy BMP, które najpewniej pojawią się już w samej grze. Więcej w rozwinięciu. 

Kilkanaście minut temu, EA opublikowało pełny, 12-sto minutowy gameplay z Battlefielda 3. Nie będe jednak ukrywał, że osobiście się zawiodłem, bo nie znalazłem w nim nic ciekawego. Te same akcje, brak potwierdzenia daty wydania gry czy ogłoszenia rozpoczęcia beta testów w najbliższym czasie. Pozostaje cieszyć się tym filmikiem w HD i oczekiwać na E3.

EA podgrzewa atmosferę przed upublicznieniem 17 kwietnia, a może nawet wcześniej, 12-sto minutowego gameplaya z Battlefielda 3. Właśnie został opublikowany trailer nadchodzącego filmu o nazwie "My Life" i... zresztą sami zobaczcie.

Producenci Battlefield 3 zorganizowali w Londynie specjalny pokaz tworzonej przez siebie gry. Jeden ze świadków tego wydarzenia, piszący na stronie boards.ie pod nickiem DeVore, podzielił się swoimi wrażeniami ze światem na temat tego, co zobaczył i czego się dowiedział o nowej grze z serii BF. W rozwinięciu autorskie tłumaczenie jego wypowiedzi.

General Battlefield: 3
09:35 07-04-2011
General Battlefield: 3

Podczas wczorajszej imprezy Ad Age Digital Conference w Nowym Jorku, szef EA John Raccitiello oficjalnie potwierdził, że Battlefield 3 wyjdzie w listopadzie bieżącego roku, czyli równolegle z premierą najnowszego Call of Duty. Dodatkowo John oznajmił, że EA wysupła za swojego portfela ok. 100 milionów USD ($) na promocję nadchodzącego BeeFa. W rozwinięciu filmik z prezentacją szefa EA.

Nie ma co się rozpisywać, trzeci trailer z serii Fault Line przedstawiający rozgrywkę w grze Battlefield 3 jest już online. Miłego oglądania!

 

 

P.S. To jednak nie wszystko, gdyż 17 kwietnia pojawi się pełny, 12 minutowy gameplay.

[1]      «      9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19      »      [19]