Aktualności

General Battlefield: 3
22:46 10-11-2011
General Battlefield: 3

Kilka dni temu swoją premierę miała najlepsza gra FPS tego roku - Battlefield 3. Jakiś czas temu informowaliśmy również o pierwszych rozgrywkach organizowanych przez europejską oraz polską sekcję tej gry na ESL - w dniu dzisiejszym sekcja europejska po raz kolejny zaskakuje. Kilkanaście minut temu oficjalnie został ogłoszony Go4BF3, w którym do wygrania będzie aż 10,000 euro!

Zaraz po premierze Battlefield 3 zalały nas informacje o startujących turniejach związanych z ostatnim tworem DICE. Minęły już dwa tygodnie od tej pamiętnej daty, a gracze z całego świata wylewają siódme poty by zdobywać laury. Kto ostatnio zwyciężył, jakie turnieje ruszają i kto jest ich faworytem? Zapraszam do rozwinięcia.

General Battlefield: 3
10:37 05-11-2011
General Battlefield: 3

Już tylko miesiąc, dla niektórych, aż miesiąc dzieli nas od premiery pierwszego dodatku do Battlefield 3 Back to Karkand.

Czego możemy oczekiwać ? Na pewno jednej kultowej mapy z Battlefield 1942 - Wake Island, trzech niezapomnianych map z Battlefield 2 : Strike at Karkand, Gulf of Oman, Sharqi Peninsula. Jak stare mapy prezentują się w nowej oprawie możecie zobaczyć w najnowszym zwiastunie.

 

Promocja Battlefielda 3 idzie pełną parą. W Londynie, na ulice wypuszczono specjalne taksówki promujące grę. Co jest w nich specjalnego? Przekonajcie się o tym na poniższym filmie :-).

Jak wspominaliśmy w tym newsie, 30 października rozpoczął się ESL BF3 Squad Rush 4on4 Release Cup. Squad Rush to tryb rozgrywki dobrze nam znany z odsłony Bad Company 2, gdzie cieszył się największą popularnością na turniejach. Udział w rozgrywkach wzięło 108 zespołów a wśród nich znalazło się 5 z polskimi barwami. Jak im poszło? Więcej w rozwinięciu wiadomości.

 

[Aktualizacja #1] 5 listopada rusza również polska edycja turnieju. Więcej info tutaj.

Zgodnie z obietnicą, uruchomiliśmy dla Was kolejny serwer z pod znaku Battlefield.pl. Tym razem to serwer zlokalizowany w Polsce, tak więc możecie się cieszyć pingami w granicach 3-15 ms.

 

 

Podobnie jak w przypadku BC2 i pierwszego serwera BF3 sponsorem serwerów jest eGame & LanPartyProject.

link do serwera w battlelog'u

Mijają pierwsze godziny od premiery Battlefield 3 a największe laddery gamingowe już kuszą nas swoimi propozycjami. Mam tutaj głównie na myśli Europejskie Electonic Sports League (na ClanBase wciąż cisza). We wtorek, ESL na 2 dni przed europejską premierą gry zapowiedziało Relase Cup - 4on4 Squad Rush oraz 8on8 Conquest Opening Cup. Więcej szczegółów w środku.

Już tylko godziny dzielą nas od oficjalnego startu długo oczekiwanego Battlefielda 3. Jak zawsze, dla naszych użytkowników przygotowaliśmy odpowiednie miejsce do toczenia wirtualnych pojedynków. W dniu dzisiejszym ruszył pierwszy, tak właśnie, pierwszy z serwerów BF3 spod znaku Battlefield.pl. Kolejny serwer startuje jutro ok godziny 17:00.

 

 

Opis serwera wg battlelog : klik

Podobnie jak w przypadku BC2 i tym razem sponsorem serwerów jest eGame.

General Battlefield: 3
15:23 25-10-2011
General Battlefield: 3

Premiera Battlefield 3 zbliża się do nas nieuchronnie! Osoby które złożyły zamówienie pre-order via Origin, mają już możliwość ściągnięcia plików niezbędnych do instalacji gry (ok. 11 GB). Natomiast wczoraj na oficjalnym kanale youtube.com/battlefield, udostępniony został również Battlefield 3 Launch Trailer (dostępny w rozwinięciu newsa). Wszystkich zapraszam do obejrzenia najnowszego video BF3 i wspólnego odliczania czasu do premiery!

 

[Aktualizacja #1] na kanale EAsingapore dodany został bardzo ciekawy filmik prezentujący mix walki rzeczywistej i scen z gry Battlefield 3 | "Is it real?"

Uwaga! Jeżeli zamówiłeś Battlefield 3: Edycja Limitowana w sklepie gram.pl, zarówno za pomocą linków umieszczonych na naszym portalu lub bezpośrednio w sklepie gram.pl - przeczytaj tę informację uważnie! Jak poinformowali nas przedstawiciele sklepu, wszyscy gracze którzy złożyli zamówienie przedpremierowe i w dalszym ciągu chcą otrzymać Edycję Limitowaną gry, proszeni są o potwierdzenie swoich zamówień najpóźniej do końca tego tygodnia, tj. do 23 października. W przeciwnym razie, z dniem 24 października zamówienia zostaną automatycznie anulowane.

 

Jest to o tyle ważne, że Edycja Limitowana jest naprawdę limitowana i nie będzie dostępna po premierze gry. A dzięki anulowanym zamówieniom jest szansa na to, aby Ci którzy na BF3: EL się nie załapali i zamówili wersję zwykłą, mogli otrzymać jednak wersję dostepną tylko w przypadku wcześniejszych preorderów. Dlatego, jeżeli jest to możliwe, to już teraz sprawdź swoją skrzynkę mailową, celem potwierdzenia Twojego zamówienia.

EA w dalszym ciągu podgrzewa atmosferę przed dniem 27 października, kiedy to Battlefield 3 zawita na półki sklepowe w Polsce. Przed wami kolejny trailer trybu wieloosobowego, w którym obejrzeć możecie wszystkie 9 map z pełnej wersji gry. Na dodatek, wielbiciele Strike at Karkand wreszcie mogą się przekonać, jak mapa z dodatku Powrót do Karkand będzie prezentowała się na silniku Frostbite 2.

[1]      «      7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17      »      [19]