Aktualności

 

Po więcej informacji o grze, zapraszamy do rozwinięcia newsa.

 

[Aktualizacja #1] Razem z zamówieniem na gram.pl otrzymacie również pakiet 10 nieśmiertelników!

 

[Aktualizacja #2] Jak wskazuje treść maila przysłanego do naszej redakcji, sklep gram.pl zakończył w dniu wczorajszym zbieranie zamówień przedpremierowych na Edycję Limitowaną gry Battlefield 3 na platformę XBOX 360 i PS3. Do końca dnia dzisiejszego natomiast wszyscy zainteresowani mają możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego na Edycję Limitowaną BF3 na platformę PC. Później, wersja na PC podzieli los Edycji Limitowanej na konsole.

EA / DICE ujawniło pozostałe 7 map, oprócz Operation Metro i Capian Border, które znajdziemy w finalnej wersji gry Battlefield 3. Jeżeli jesteście ciekaw ich nazw oraz tego jak wyglądają to koniecznie sprawdźcie dalszą część newsa. Oprócz wcześniej wspomnianych informacji, znaleźliśmy też dla was kilka filmików, przedstawiających rozgrywkę na nowych lokacjach.

Zgodnie ze złożoną obietnicą, w tydzień od momentu zakończenia otwartych beta testów Battlefielda 3, publikujemy wyniki naszego konkursu dla aktywnych beta testerów. Jeżeli brałeś udział w zgłaszaniu błędów w becie lub propozycji do finalnego wydania gry, sprawdź dalszą część newsa. Może to Ty zgarnąłeś jedną z sześciu naszych nagród?

Na Blogu Battlefield pojawił się wpis opisujący jak Dice radzi sobie z dziesięcioma najczęściej zgłaszanymi problemami w becie BF3. Lista do przeczytania w rozwinięciu.

Jak zapewne widzieliście, z okazji różnych eventów związanych z promocją gier, nasi zagraniczni znajomi mogli przedpremierowo zagrać w Battlefield 3. Polska również nie zostanie w tyle, dzięki Eletronic Arts Polska w raz z sieciami sklepów Empik, Saturn i Media Markt, które zorganizują przedpremierowe pokazy gry!

 

6 miast - 6 pokazów, w trakcie których odbędą się prezentacje kampanii Single Player, w tym możliwość rozegrania misji pt. "Operacja Gilotyna" na platformie PS3. Oprócz tego dla wszystkich konkursy z nagrodami.

Serwis IGN opublikował materiały filmowe, w których twórcy Battlefield 3 - Patrick Bach i Alex Grondal pokazują nam nowe mapy do trybu wieloosobowego w grze. Nazwy nowych lokacji to Grand Bazaar i Operation Firestorm. Do obejrzenia w rozwinięciu.

Ekipa DICE postanowiła udostępnić wszystkim grającym w betę Battlefield 3 na PC mapę Caspian Border w trybie Conquest dla 64 graczy. Na CB będzie można grać do końca weekendu. Przypominamy, że beta kończy się 10 października (poniedziałek).

Kilka tygodni temu informowaliśmy was o cenach serwerów rankingowych Battlefield 3 w przedsprzedaży. Niestety, wśród wymienionych firm brakowało tej, oferującej serwery w Polsce. Na szczęście dzisiaj sytuacja ma się już zupełnie inaczej. INEA / Grupa G4G posiada status RSP - Ranked Servers Provider, a przed kilkoma godzinami została przedstawiona oferta cenowa odpowiednich usług.

Start otwartej bety Battlefield 3 na PC, XBOX 360 i PS3 to odpowiedni moment na kolejny konkurs od Battlefield.pl. Tym razem zachęcamy was do zgłaszania błędów związanych z grą czy podsuwania ciekawych pomysłów dla deweloperów. Wybrane zgłoszenia nagrodzimy koszulkami i kubkami z motywem Battlefield 3, a całą listę zebranych od was informacji wyślemy do EA / DICE. Być może wasze sugestie będą na tyle cenne, że zostaną wcielone w finalny wydaniu Battlefielda 3. Więcej o konkursie wewnątrz newsa!

Chwilę po godzinie 14 ruszyła open-beta Battlefield 3. Co należy zrobić aby w nią zagrać? Zaczynamy od pobrania programu Origin (dawniej EA Downloader). Następnie logujemy się do niego za pomocą swojego konta EA. Gra, w wersji beta, powinna się pojawić w zakładce 'darmowe gry' (free games). Kolejny krok to ściągnięcie klienta ważącego 3.9GB i postępowanie zgodnie z instrukcjami na ekranie. A co jeżeli mamy PS3 lub X360? W pierwszym przypadku, beta pojawi się w PLAYSTATION NETWORK STORE a w drugim na XBOX LIVE MARKETPLACE. Beta występuje tylko i wyłącznie w Angielskiej wersji językowej.

Życzmy Wam dużej ilości fragów i zachęcamy do zgłaszania błędów!

Kilka dni temu, Nvidia zapowiedziała wypuszczenie 26 września nowych, zoptymalizowanych dla nadchodzącej bety Battlefield 3, sterowników do kart graficznych. Jak się okazuje, AMD nie chce pozostać w tyle i przy okazji wydania Catalyst 11.9 również opublikują nowe sterowniki. Warto o tym pamiętać, gdyż w przypadku zeszłorocznej bety Battlefield: Bad Company 2, poprawki wprowadzone do sterowników opublikowanych w trakcie trwania testów, w znaczącym stopniu poprawiały komfort gry.

 

Przy okazji, jeżeli jesteście ciekawi faktycznych wymagań bety, to zachęcamy was do zapoznania sie z newsem opublikowanym na G4G, w którym wiciu poddaje testom aktualny build gry na swoim komputerze.

 

[Aktualizacja #1] Linki do sterowników dla kart firmy Nvidia znajdziecie w rozwinięciu newsa.

[Aktualizacja #2] Linki do sterowników dla kart AMD również zostały dodane.

Dziś na oficjalnym kanale YouTube.com/Battlefield pojawił się zapowiadany kilka dni temu trailer Battlefield 3 / Jay-Z - "99 Problems". Przedstawione w nim zostały urywki akcji znanych nam z poprzednich filmów jak i również kilka nowych ujęć. W całość wpleciono nagłówki z gazet, portali internetowych, sond promujących ostatnią odsłonę BFa oraz wkomponowano muzykę rapera Jay-Z. Film do obejrzenia w rozwinięciu.

[1]      «      8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18      »      [19]