Aktualności

Po raz kolejny, PlanetBattlefield zebrało ciekawe informacje o Battlefield 3, opublikowane przez Alan'a Kertz'a z DICE, za pomocą swojego konta na Twitterze. Jeżeli jesteście ciekawi odpowiedzi na pytania zadawane przez społeczność, dotyczące m.in. systemu zniszczeń czy obsługi komunikacji głosowej w grze, to zapraszamy do dalszej części newsa.

Być może tytuł tego newsa jest trochę na wyrost, jednak na pewno jest też w nim trochę prawdy. Już od początku wiedzieliśmy, że Battlefield 3 będzie przygotowywany głównie z myślą o graczach PC. Czy oprócz ograniczenia ilości graczy zmieni się coś natomiast w wersji konsolowej tego tytułu? Okazuje się, że tak.

Właśnie przed chwilą, EA / DICE zaprezentowało nowy film z Battlefield 3, przedstawiający przedmioty z Pakietu Uzbrojenia Specjalnego, które będą dodatkiem do zamówień przedpremierowych gry. Po raz kolejny zostajemy uraczeni mapą Operacja Metro choć pojawiły się też nowe ujęcia.

 

Jak podaje  serwis gram.pl ilość zamówień BF 3 w wersji preorder w porónaniu z zamówieniami CoD MW3  dała śliczny wynik 10 : 1 na korzyść BF3. Jeżeli ten trend się utrzyma to mamy króla roku 2011. Oczywiście wynik jest miarodajny dla Polski, w innych krajach może to wyglądać inaczej.

Wynika to, prawdopodobnie z tego, iż gracze dla których ważniejszy jest tryb sieciowy wybierają BF3 a sympatycy wersji SP .... cóż , my wolimy grać z przyjaciółmi.

Krótko i na temat. Jeżeli po najnowszym trailerze Battlefield 3 ciągle wam mało to sprawdzcie poniższe nagranie. Trochę pojazdów, trochę biegania, czyli uroki mapy Caspian Border. A jeżeli wiecie coś o istnieniu podobnych filmów - dajcie znać w komentarzach. Chętnie podepniemy je do tego newsa.

 

Aktualizacja: Dodano filmik pokazujący gameplay w samolocie na Caspian Border, podziękowania dla naszych użytkowników redranger i salamandra95.

Z dniem wczorajszym, wybrane firmy hostujące serwery gier poinformowały o możliwości złożenia preordera na własny serwer rankingowy Battlefield 3. Aktualnie wśród partnerów oferujących taką możliwość brakuje tych, którzy posiadają jako jedną ze swoich lokalizacji Polskę. Nie należy jednak wykluczać, że serwerów BF3 w naszym kraju nie będzie, patrząc na aktualną działalność Grupy G4G (INEA) czy ofertę GameServers w zakresie serwerów Battlefield: Bad Company 2, która być może będzie kontynuowana przy BF3. A ceny? U innych prezentują się następująco.

Portal PlanetBattlefield zebrał w jedny miejscu odpowiedzi deweloperów z DICE na pytania, zadane przez fanów Battlefielda 3 na Twitterze w ciągu ostatnich kilkunastu godzin. Większość z nich dotyczyła nowo pokazanej mapy Caspian Border, choć kwestie graczy konsolowych również zostały poruszone.

EA opublikowało rozpiskę broni, pojazdów, specjalizacji żołnierzy i pojazdów, wyposażenia żołnierzy oraz listę trybów gry dostępnych w Battlefield 3. Przy okazji, Karl Magnus Troedsson z DICE potwierdził commo rose dla wersji na PC. A wszystko to okraszone dodatkowo 8 nowymi screenshotami.

Jeżeli szukasz podsumowania pokazu Battlefield 3 na targach gamescom, to dobrze trafiłeś. W rozwinięciu newsa znajdziesz wszystkie informacje o tym, co mogliśmy zobaczyć w dniu dzisiejszym na konferencji EA: fragment trybu CO-OP oraz nowy film z pojazdami w roli głównej.

 

[Aktualizacja #1] Dodano film przedstawiający CO-OP.

Przed 15 minutami, rozpoczęła się konferencja Electronic Arts na targach gamescom, podczas której zostanie pokazany m.in. tryb CO-OP oraz Conquest w Battlefield 3. Jeżeli chcesz obejrzeć ją razem z nami, to zapraszamy do dalszej części newsa. Podsumowanie z konferencji umieścimy tuż po jej zakończeniu.

Już 17 sierpnia startują targi gamescom w Niemczech, na których nie zabranie oczywiście EA z przedstawicielami DICE. Co zaprezentuje szwedzkie studio? Z pewnością tryb Conquest, który pojawi się również w Battlefield 3.

Po opublikowaniu informacji o wcześniejszym dostępie do bety dla kupujących BF3 w Originie, pojawiło się mnóstwo pytań dotyczących bety jak i dodatków oferowanych przez różnych sprzedawców. EA postanowiło odpowiedzieć na część z nich na swoim blogu. Więcej w rozszerzeniu newsa.

[1]      «      9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19      »      [19]