Aktualności

Oferta Battlefield 3 w sklepie Origin została zaktualizowana. Oprócz profitów związanych z Edycją Limitowana, czyli dodatku Powrót do Karkand i Pakietu Specjalnego Uzbrojenia, gracze otrzymają 48 godzinny, wcześniejszy dostęp do bety BF3. Pełna lista "wyposażenia" preordera w Originie, wewnątrz newsa. Właściciele MoH'a w wersji TIER1 - czujcie się również zaproszeni do rozwinięcia wiadomości.

Po innych wydawcach, w tym m.in. Sony, nadszedł czas na EA. Pamiętacie kody VIP w wersjach konsolowych Battlefield: Bad Company 2? Prawdopodobnie podobny system zapobiegający obiegowi używanych gier znajdzie swoje miejsce w Battlefield 3.

Jakiś czas temu pojawiły się przecieki na temat prawdopobnej książki osadzonej w realiach Battlefield 3. Teraz EA oficjalnie potwierdziło - w dniu premiery gry na rynku pojawi się również powieść pt. Battlefield 3: The Russian opisująca szerzej to co zobaczymy w kampanii dla jednego gracza.

Zgodnie z tytułem, przedstawiamy wam kolejny zwiastun z Battlefielda 3, tym razem pochodzący z trybu multiplayer. Jezeli czekacie na ujawnienie np. nowej mapy, to możecie czuć się zawiedzieni. Filmik prezentuje w dalszym ciągu mapę Operation Metro.

Tak jak pisaliśmy tutaj, pod tym adresem ruszyły testy Battlefield 3 w wersji alpha. Dostęp do niej mają tylko najbardziej zaufani ludzie z EA / Dice, którzy mają testować grę pod kątem lagów, obciążeń serwera itp. Jednakże sekcja FAQ na stronie alphy jest dostępna publicznie, dzięki czemu możemy poznać zalecaną konfigurację komputera do uruchomenia BF3, którą znajdziemy w rozwinięciu newsa.

No i stało się. Po wycieku zdjęć z Battleloga nadszedł czas na zdjęcia z samej gry, a dokładniej z wersji alpha Battlefield 3 dostępnej na PC. W zrzutach oprócz widoku menu nie znajdziecie raczej nic ciekawego, gdyż mapa przeznaczona do testów to dalej ta znana z pokazów na E3, czyli Operation Metro. Należy mieć również na uwadze to, że wszystko co teraz zobaczycie jest w początkowym stadium produkcji i jeszcze wiele może się zmienić.

 

[Aktualizacja #1] Dodano specyfikacje sprzętu na którym odpalona została alpha trial.

Na oficjalnej, niemieckiej stronie serii Battlefield zostały omyłkowo (albo: "omyłkowo") umieszczone pierwsze zdjęcia przedstawiające Battlelog, społecznościowy program, który ma zostać wbudowany w Battlefield 3 w celu ułatwienia komunikacji pomiędzy graczami. Screeny zostały szybko usunięte, ale fotki zdążyły "przelać się" do Internetu. Na obrazkach widać układ interfejsu podobny do tego z Facebooka, system notyfikacji, czatu pisanego i głosowego, komentarze i statystyki graczy. Zdjęcia Battlelogu we wczesnej wersji do obejrzenia w rozwinięciu.

Na Blogu Battlefield pojawił się wywiad z Larsem Gustavssonem, w którym omawiana jest Operation Métro, mapa z Battlefield 3 pokazana na tegorocznych targach E3. Gustavssonem sypnął też informacjami na temat trybu wieloosobowego w "trójce". Do przeczytania w przetłumaczonej wersji w rozwinięciu.

Już chyba wszyscy słyszeli stanowisko DICE w sprawie Battlefield 3 - gra jest tworzona z myślą o platformie, z której wywodzi się seria, czyli PC. Jeżeli jednak jesteście ciekawi jak BF3 prezentuje się na konsolach to czas zobaczyć znane nam sceny przedstawione na konsoli PlayStation 3.

Czas podsumować pierwszy dzień targów E3, a tym samym prezentację Battlefield 3. Wiadomo, że gra pojawi się na polskim rynku już 28 października, a we wrześniu ruszą otwarte beta testy gry dostępne na wielu platformach. EA przedstawiło również dwa nowe filmiki, które możecie zobaczyć wewnątrz newsa.

 

[Aktualizacja #1] Sony zapowiedziało, że razem z BF3 dla PS3 na płycie znajdować się będzie również Battlefield 1943. W dalszej części newsa możecie również obejrzeć gameplay z czołgami w roli głównej.

Co tu dużo mówić, za pośrednictwem tego newsa, będziecie mogli oglądać dzisiejszą konferencję Electronic Arts, od godziny 21:30. Czego powinniśmy się spodziewać? Z pewnością nowych materiałów z Battlefielda 3!

 

[Aktualizacja #1] Nie mam pojęcia, czemu EA nie nadaje na swoim oficjalnym kanale na livestream, co wcześniej zapowiedziało. Streamu ze strony EA nie można osadzić w tym newsie, dlatego żeby zobaczyć relacje, kliknij tutaj.

Jakiś czas temu informowaliśmy was o istnieniu programu EA PWNED publikowanym na YouTube, który odsłania m.in. kulisy produkcji gier wydawanych przez EA. Tym razem na warsztat został wzięty Battlefield 3 i nie jest to zwykły materiał. Owszem, możemy zobaczyć wiele fragmentów z dotąd opublikowanych filmików, ale jest też sporo nowych ujęć. Zapraszamy do oglądania, bo naprawdę warto!

[1]      «      9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19      »      [19]