Aktualności

W sieci nareszcie pojawił się gameplay z Sił pancernych! Ponad 20 minutowy materiał pochodzący z E3 to zapętlony gameplay oraz odpowiedzi na pytania zadane przez graczy. Dzięki temu poznaliśmy szczegóły "działania" AC-130. To wszystko w rozwinięciu!

Nikt nie zostanie pilotem AC-130 w dodatku Siły pancerne. Samolot będzie miejscem spawnu na stanowiska strzelców - tak wynika z oficjalnych informacji o dodatku:

 

• 4 nowe mapy, w tym największa w historii serii Battlefield

5 nowych pojazdów: niszczyciele czołgów, samobieżna artyleria, quad oraz AC-130

Ponad 20 unlocków dla nowych pojazdów

Nowy tryb gry - Tank Superiority

5 nowych zadań

Data premiery: Wrzesień 2012 (tydzień wcześniej dla PS3)

Cena: 14,99$ za wersję na PS3 oraz PC, 1200 punktów Microsoft Points za wersję na X360.

W sieci pojawiły się screeny w wysokiej rozdzielczości z dodatku Siły pancerne do Battlefield 3. Na screenach ta sama mapa która pojawiła się w zwiastunie Battlefield 3 Premium. Nosi ona nazwę Bandar Desert, a oprócz niej czołgi oraz AC-130! Wszystko w rozwinięciu...

Pojawił się zwiastun z okazji premiery dodatku Walka w zwarciu do Battlefield 3. W rozwinięciu podsumowanie zawartości dodatku oraz oczywiście trailer.

General Battlefield: 3
22:51 04-06-2012
General Battlefield: 3

Konferencja nadal trwa ale Patrick Bach (DICE) oraz Peter Moore (EA) opuścili już scenę i wygląda na to, że to by było na tyle. Czego się dowiedzieliśmy? Właściwie niczego nowego. Panowie pochwalili się 1,6 bilionem pocisków wystrzelonych przez graczy oraz jak bardzo biorą sobie do serca ich opinie (graczy). Zaprezentowany został oczywiście trailer usługi Premium (do zobaczenia TUTAJ) a Patrick Bach jednym zdaniem opisał każdy dodatek.

Dodatek Aftermath umiejscowiony będzie w mieście zniszczonym przez silne trzęsięnie ziemi, a w Decydującym starciu pojawią się motory!

Od jutra targi są otwarte dla wszystkich, więc spodziewajcie się nagrań prosto z rozgrywki dwóch najbliższych dodatków: Walki w zwarciu oraz Sił pancernych. Posiadacze konsol PS3 którzy zakupili już Premium, mogą natychmiast przystąpić do rozgrywki w najnowszy dodatek. Gracze pecetowi oraz właściciele konsol X360 dołączą do walki za tydzień.

Battlefield 3 Premium kosztuje 179 zł na platformie Origin

W sieci pojawił się zwiastun usługi Premium do Battlefield 3. Na filmiku pokazano główną zawartość usługi, czyli wszystkie dodatki DLC. Pełną zawartość możecie zobaczyć TUTAJ. Jednak bardziej interesujące są fragmenty na których pokazano rozgrywkę z dodatku Siły pancerne! Widać również niepublikowaną dotąd mapę z dodatku Walka w zwarciu. Zwiastun oraz screeny z dodatków znajdziecie w rozwinięciu. Zapraszam!

Wyjątkowo spóźniona informacja, choć wciąż aktualna. G4G zorganizowało kolejny event dla graczy Battlefield 3, który trwa już kilka dni, a planowane jego zakończenie to 5 dzień czerwca. Być może znajdą się jeszcze chętni, dlatego dalej publikujemy więcej informacji na jego temat.

Targi gier E3 na których producenci demonstrują swoje nadchodzące dzieła zaczynają się już 5 czerwca. Jak zwykle na takim wydarzeniu nie może zabraknąć EA, a ci przygotowali dla wszystkich fanów BF3 niespodziankę! EA przywozi ze sobą grywalne wersje dodatków do Battlefield 3, a mianowicie: Walka w zwarciu oraz niepokazywany dotąd dodatek Siły pancerne! Można się spodziewać nieoficjalnych filmików prezentujących rozgrywkę, a być może jakichś oficjalnych materiałów od EA? Na pewno również poruszona zostanie kwestia Battlefield 3 Premium (jej pełną zawartość poznacie STĄD).

Targi dla wszystkich otwarte są od 5 do 7 czerwca, natomiast dzień przed otwarciem (tj. 4 czerwca) będzie miała miejsce zamknięta konferencja. Będziecie mogli ją obejrzeć na żywo TUTAJ o godzinie 22.00. Na bieżąco będziemy was informować, więc odwiedzajcie stronę główną już od 4 czerwca.

Osłabienie M26 z amunicją strzałkową, osłabienie efektu przygwożdżenia oraz tryb dla daltonistów na konsolach. Tak zaczyna się ogłoszenie nadchodzącego patcha przez DICE, którego premiera zapowiedziana jest na 5 czerwca dla PC i dzień później dla konsol. Oczywiście zmian jest o wiele więcej - znajdziecie je w rozwinięciu newsa!

General Battlefield: 3
17:35 31-05-2012
General Battlefield: 3

Kilka dni temu wielu graczy miało problem z naliczaniem statystyk. Mimo przerwy w ich naliczaniu DICE nie rozwiązało do końca problemu. Poznaliśmy jedynie prawdopodobną przyczynę, a jest nią...FAMAS! Producenci przestrzegają przed używaniem tej broni, ponieważ to najczęściej ona powoduje problemy ze statystykami. Jutro natomiast dowiemy się nieco o nadchodzącym patchu do Battlefield 3!

Usługa Battlefield Premium startuje już 4 czerwca, a w sieci pojawiło się nieco informacji na jej temat. Dzięki corocznemu abonamentowi który kosztować ma 50 $, uzyskamy dostęp do wszystkich 5 dodatków (Powrót do Karkand, Walka w zwarciu, Armored kill, Decydujące starcie i Aftermath (wiosna 2013))oraz 20 nowych broni, 10 pojazdów, 20 nieśmiertelników i 4 nowych trybów gry.

5 czerwca odbywają się targi gier E3 na których pojawi się EA. Być może z tej imprezy dowiemy się czegoś o następnych dodatkach, tak więc bądźcie czujni!

 

Aktualizacja: Opłata za Battlefield 3 Premium będzie jednorazowa i zawierać będzie wszystkie dodatki DLC.

Aktualizacja #2: Pełna zawartość usługi premium w rozwinięciu.

Prawdopodobnie data premiery dodatku Close Quarters do Battlefield 3, to 1 czerwca dla Playstation 3 oraz 11 czerwca dla PC i konsoli Xbox 360. Cena jak wiemy wynosić będzie 14,99 $. Dodatek skupia się na walce piechoty na małych, ciasnych mapach. Tych w dodatku znajdziemy 4 w nowym trybie rozgrywki - Conquest Domination. Rozgrywka zarezerwowana jest dla max. 16 graczy. Nie zabraknie też nowych broni, tych aż 10 - pełna lista TUTAJ.

 

Dodatek Armored Kill którego premiera ma miejsce jesienią tego roku, skupić się ma na walce przy użyciu pojazdów. Ponadto twórcy zapowiadają, że w dodatku znajdzie się największa mapa w historii całej serii Battlefield. Na twitterze Gustava Hallinga ukazał się niedawno ciekawy wpis:

Czyżby w dodatku Armored Kill miał pojawić się system artylerii? Biorąc pod uwagę rozmiar działań, jest to możliwe. Nie wiadomo tylko w jaki sposób miałoby to funkcjonować. Pojazdy artyleryjskie czy może powrót do rozwiązania z BF2, czyli wzywanie ostrzału na określoną pozycję na mapie?

[1]      «      18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28      »      [271]