Aktualności

Wyjątkowo spóźniona informacja, choć wciąż aktualna. G4G zorganizowało kolejny event dla graczy Battlefield 3, który trwa już kilka dni, a planowane jego zakończenie to 5 dzień czerwca. Być może znajdą się jeszcze chętni, dlatego dalej publikujemy więcej informacji na jego temat.

Targi gier E3 na których producenci demonstrują swoje nadchodzące dzieła zaczynają się już 5 czerwca. Jak zwykle na takim wydarzeniu nie może zabraknąć EA, a ci przygotowali dla wszystkich fanów BF3 niespodziankę! EA przywozi ze sobą grywalne wersje dodatków do Battlefield 3, a mianowicie: Walka w zwarciu oraz niepokazywany dotąd dodatek Siły pancerne! Można się spodziewać nieoficjalnych filmików prezentujących rozgrywkę, a być może jakichś oficjalnych materiałów od EA? Na pewno również poruszona zostanie kwestia Battlefield 3 Premium (jej pełną zawartość poznacie STĄD).

Targi dla wszystkich otwarte są od 5 do 7 czerwca, natomiast dzień przed otwarciem (tj. 4 czerwca) będzie miała miejsce zamknięta konferencja. Będziecie mogli ją obejrzeć na żywo TUTAJ o godzinie 22.00. Na bieżąco będziemy was informować, więc odwiedzajcie stronę główną już od 4 czerwca.

Osłabienie M26 z amunicją strzałkową, osłabienie efektu przygwożdżenia oraz tryb dla daltonistów na konsolach. Tak zaczyna się ogłoszenie nadchodzącego patcha przez DICE, którego premiera zapowiedziana jest na 5 czerwca dla PC i dzień później dla konsol. Oczywiście zmian jest o wiele więcej - znajdziecie je w rozwinięciu newsa!

General Battlefield: 3
17:35 31-05-2012
General Battlefield: 3

Kilka dni temu wielu graczy miało problem z naliczaniem statystyk. Mimo przerwy w ich naliczaniu DICE nie rozwiązało do końca problemu. Poznaliśmy jedynie prawdopodobną przyczynę, a jest nią...FAMAS! Producenci przestrzegają przed używaniem tej broni, ponieważ to najczęściej ona powoduje problemy ze statystykami. Jutro natomiast dowiemy się nieco o nadchodzącym patchu do Battlefield 3!

Usługa Battlefield Premium startuje już 4 czerwca, a w sieci pojawiło się nieco informacji na jej temat. Dzięki corocznemu abonamentowi który kosztować ma 50 $, uzyskamy dostęp do wszystkich 5 dodatków (Powrót do Karkand, Walka w zwarciu, Armored kill, Decydujące starcie i Aftermath (wiosna 2013))oraz 20 nowych broni, 10 pojazdów, 20 nieśmiertelników i 4 nowych trybów gry.

5 czerwca odbywają się targi gier E3 na których pojawi się EA. Być może z tej imprezy dowiemy się czegoś o następnych dodatkach, tak więc bądźcie czujni!

 

Aktualizacja: Opłata za Battlefield 3 Premium będzie jednorazowa i zawierać będzie wszystkie dodatki DLC.

Aktualizacja #2: Pełna zawartość usługi premium w rozwinięciu.

Prawdopodobnie data premiery dodatku Close Quarters do Battlefield 3, to 1 czerwca dla Playstation 3 oraz 11 czerwca dla PC i konsoli Xbox 360. Cena jak wiemy wynosić będzie 14,99 $. Dodatek skupia się na walce piechoty na małych, ciasnych mapach. Tych w dodatku znajdziemy 4 w nowym trybie rozgrywki - Conquest Domination. Rozgrywka zarezerwowana jest dla max. 16 graczy. Nie zabraknie też nowych broni, tych aż 10 - pełna lista TUTAJ.

 

Dodatek Armored Kill którego premiera ma miejsce jesienią tego roku, skupić się ma na walce przy użyciu pojazdów. Ponadto twórcy zapowiadają, że w dodatku znajdzie się największa mapa w historii całej serii Battlefield. Na twitterze Gustava Hallinga ukazał się niedawno ciekawy wpis:

Czyżby w dodatku Armored Kill miał pojawić się system artylerii? Biorąc pod uwagę rozmiar działań, jest to możliwe. Nie wiadomo tylko w jaki sposób miałoby to funkcjonować. Pojazdy artyleryjskie czy może powrót do rozwiązania z BF2, czyli wzywanie ostrzału na określoną pozycję na mapie?

Dekownicy i dezerterzy to tytuł kolejnego eventu przygotowanego od społeczności G4G dla graczy Battlefield 3. Lubisz kolekcjonować fragi za pomocą pistoletów maszynowych? Weź w dłoń MP7, P90, SG 553 LB, PP-2000 lub A91 i wejdź na jeden z dwóch wyznaczonych serwerów, aby zgarnąć podkładkę lub koszulkę G4G.

Spośród zliczanych graczy, wygenerowana zostanie lista TOP 30 fragłapów. Wygrywa ten który będzie miał największą ilość zdobytych fragów. Serwery objęte zliczaniem zabić to G4G.pl [5] RUSH oraz G4G.pl [8] RUSH HC. Pozostałe informacje dotyczące tego wydarzenia, w tym tablicę wyników oraz regulamin, znajdziecie klikając tutaj.

Jeden z pracowników DICE zajmujący się efektami wizualnymi, przygotował krótki montaż przedstawiający poziom destrukcji w nadchodzącym dodatku Close Quarters. Wideo możecie obejrzeć poniżej:

Materiał wideo jest częścią bloga w którym Nadab Göksu opisuje swoją pracę nad efektami wizualnymi w grze. Artykuł dostępny w języku angielskim TUTAJ.

W trzech zagranicznych sklepach pojawiły się pre-ordery dodatku do Battlefield 3 o nazwie Close Quarters:

Cena w brytyjskim PC World - 11,99 £ (ok. 65 zł)

Greenman gaming - 10,94 £ (ok. 59 zł)

Online Key Store - 16,99 € (ok. 74 zł)

Premiera dodatku wyznaczona jest na 12 czerwca, w sklepie PC World jest to 19 czerwca, a więc jak zapowiadano, dodatek wcześniej otrzymają posiadacze Playstation 3. Nie wiemy ile będzie wynosić koszt dodatku w naszym kraju, ale cena powinna być zbliżona do ceny dodatku Powrót do Karkand.

 

Aktualizacja: Znamy już oficjalną cenę producenta dzięki wpisie Rubena Santany na twitterze:

PC oraz PS3: 14,99 $ (50 zł).

X360: 1200 punktów Microsoft Points.

Zapewne cena w Polsce wyniesie 49,99 zł.

General Battlefield: Bad Company 2
22:35 16-05-2012
General Battlefield: Bad Company 2

Informacje zawarte w profilach LinkID byłych pracowników EA, wskazują na powstawanie dwóch nowych gier od DICE - kontynuacji Mirror's Edge oraz co nas bardziej interesuje - Battlefield: Bad Company 3. Obaj pracownicy szybko usunęli te informacje. Jeden z nich pracował w początkowych etapach powstawania kontynuacji Bad Company 2.

Niemal pewna była kolejna odsłona historii Złej Kompanii, jednak pewnie nie prędko się ona pojawi. Biorąc pod uwagę wsparcie w postaci dodatków jakie otrzymywać będzie Battlefield 3 aż do marca przyszłego roku, to stawiam, że Bad Company 3 pojawi się najwcześniej jesienią 2013 roku. Wyczekujecie nowego bf'a czy satysfakcjonuje was obecna odsłona serii oznaczona numerkiem 3?

Call of Duty Elite - internetowa usługa, która zapewnia comiesięczne dodatki za darmo dla graczy płacących abonament. Czegoś podobnego doczekamy się w Battlefield 3 pod nazwą Battlefield Premium. Nóż, czarne nieśmiertelniki, kamuflaże dla broni i mundurów oraz nowe zadania - to wszystko czeka na abonamentów Battlefield Premium. Usługa zadebiutuje już 4 czerwca.

Kilka dni później - 12 czerwca pojawi się dodatek o nazwie Close Quarters, a w nim 4 mapy do potyczek na krótkim dystansie oraz 10 nowych broni. Tego samego miesiąca ma pojawić się poradnik strategiczny z informacjami jak stać się lepszym graczem.

Na sierpień zapowiedziano tajemniczą zawartość dodatkową, o której brak na razie jakichkolwiek informacji.

Jesienią premierę ma dodatek Armored Kill - przeciwieństwo Close Quarters (duże mapy i nacisk na pojazdy).

Zima należy do dodatku End Game o którym nic nie wiadomo, poza tym, że ma się pojawić.

Na marzec 2013 roku zapowiedziano piąty dodatek do Battlefield 3 - szczegółów brak.

 

EA/DICE wyraźnie idzie śladem Activision, o ile nowe dodatki na pewno nas zadowolą, to uważam iż usługa Battlefield Premium zamierza wycisnąć portfele graczy do samego końca. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Miło mi poinformować, że od dziś (tj. 12 maja) do końca weekendu (czyli 13 maja włącznie) wszystkie zdobyte przez was punkty doświadczenia zostaną podwojone! To szansa na dużo szybsze odblokowanie kolejnych zdobyczy i zwiększenie liczby punktów w rankingach. Weekend z podwójnym xp odbywa się na wszystkich platformach.

 

Aktualizacja: Producenci przepraszają pecetowców za opóźnienia i decydują się przesunąć event na 26-27 Maja.

[1]      «      18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28      »      [271]