Aktualności

General Battlefield: Bad Company 2
22:35 16-05-2012
General Battlefield: Bad Company 2

Informacje zawarte w profilach LinkID byłych pracowników EA, wskazują na powstawanie dwóch nowych gier od DICE - kontynuacji Mirror's Edge oraz co nas bardziej interesuje - Battlefield: Bad Company 3. Obaj pracownicy szybko usunęli te informacje. Jeden z nich pracował w początkowych etapach powstawania kontynuacji Bad Company 2.

Niemal pewna była kolejna odsłona historii Złej Kompanii, jednak pewnie nie prędko się ona pojawi. Biorąc pod uwagę wsparcie w postaci dodatków jakie otrzymywać będzie Battlefield 3 aż do marca przyszłego roku, to stawiam, że Bad Company 3 pojawi się najwcześniej jesienią 2013 roku. Wyczekujecie nowego bf'a czy satysfakcjonuje was obecna odsłona serii oznaczona numerkiem 3?

Call of Duty Elite - internetowa usługa, która zapewnia comiesięczne dodatki za darmo dla graczy płacących abonament. Czegoś podobnego doczekamy się w Battlefield 3 pod nazwą Battlefield Premium. Nóż, czarne nieśmiertelniki, kamuflaże dla broni i mundurów oraz nowe zadania - to wszystko czeka na abonamentów Battlefield Premium. Usługa zadebiutuje już 4 czerwca.

Kilka dni później - 12 czerwca pojawi się dodatek o nazwie Close Quarters, a w nim 4 mapy do potyczek na krótkim dystansie oraz 10 nowych broni. Tego samego miesiąca ma pojawić się poradnik strategiczny z informacjami jak stać się lepszym graczem.

Na sierpień zapowiedziano tajemniczą zawartość dodatkową, o której brak na razie jakichkolwiek informacji.

Jesienią premierę ma dodatek Armored Kill - przeciwieństwo Close Quarters (duże mapy i nacisk na pojazdy).

Zima należy do dodatku End Game o którym nic nie wiadomo, poza tym, że ma się pojawić.

Na marzec 2013 roku zapowiedziano piąty dodatek do Battlefield 3 - szczegółów brak.

 

EA/DICE wyraźnie idzie śladem Activision, o ile nowe dodatki na pewno nas zadowolą, to uważam iż usługa Battlefield Premium zamierza wycisnąć portfele graczy do samego końca. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Miło mi poinformować, że od dziś (tj. 12 maja) do końca weekendu (czyli 13 maja włącznie) wszystkie zdobyte przez was punkty doświadczenia zostaną podwojone! To szansa na dużo szybsze odblokowanie kolejnych zdobyczy i zwiększenie liczby punktów w rankingach. Weekend z podwójnym xp odbywa się na wszystkich platformach.

 

Aktualizacja: Producenci przepraszają pecetowców za opóźnienia i decydują się przesunąć event na 26-27 Maja.

konkurs

W zeszłym tygodniu miał miejsce konkurs, w którym do wygrania były dwie książki Battlefield 3: Rosjanin. Dziś pora na podanie prawidłowych odpowiedzi oraz zwycięzców.

Odpowiedzi na pytania konkursowe:

1.) Światowa premiera Battlefield 3: Rosjanin miała miejsce 25 października 2011
2.) Szczególnie istotnym miastem na Zachodzie Europy był Paryż.

W gwoli wyjaśnień; pytaliśmy się o światową premierę książki a nie krajową oraz informujemy, że ani Moskwa ani Nowy Jork nie jest na Zachodzie Europy ;)

Przechodząc do sprawy najważniejszej tj wyników. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że książki trafiają do:

czarna_hanka
oraz
pllek_sinek

Wszystkim uczestnikom dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy wygranej. Książki już wkrótce zostaną do Was wysłane.

A kolejna szansa na zdobycie książki już niedługo, także czytajcie naszą stronę główną i Facebook'a.

W rozwinięciu tej wiadomości możecie przeczytać lub posłuchać ostatniego już fragmentu przygotowanego przez Insignis Media, pochodzącego z powieści Battlefield 3: Rosjanin. Przypominamy wam również o naszym konkursie, w ramach którego zgłoszenia możecie wysyłać do godziny 22:00 dnia dzisiejszego. Do wygrania jeden z dwóch egzemplarzy książki, także jest o co walczyć!

Choć do 11 września jest jeszcze sporo czasu, my już teraz postanowiliśmy celebrować dziesięciolecie istnienia gry Battlefield 1942. Z okazji tak wspaniałej rocznicy, portal Battlefield.pl ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu zapisów do turnieju 10Y BF42 CUP by Battlefield.pl rozgrywanego w trybie 2na2 Infantry. Po więcej zapraszamy do środka!

konkurs

W zeszłym tygodniu miała premierę książka Battlefield 3: Rosjanin. Jeżeli posiadacie Facebook'a i nas polubiliście to mieliście już jedną szansę na wygranie własnego egzemplarza. Teraz czas na konkurs dla tych z Was, którzy twarzoksiążki mają gdzieś i zaczynają dzień od naszej strony głównej... ;)

Więcej w rozwinięciu, zapraszamy!

Wczoraj pojawił się trailer nowej mapy - Donya Fortress. Dziś mamy dla was garść screenów oraz pełną listę 10 pukawek które zostaną oddane do naszej dyspozycji w dodatku. Zapraszam!

Sporo czasu minęło od ostatnich wieści nt. dodatku Close Quarters do Battlefield 3. Jednak Szwedzi z DICE uraczyli nas nowym zwiastunem nowej mapy. Do Ziba Tower dołącza teraz Donya Fortress - to już druga z czterech zapowiedzianych map. Poniższy zwiastun przedstawia nowy tryb rozgrywki Conquest Domination. Najprościej ujmując jest to szybsza i mniejsza wersja oryginalnego trybu Conquest z podstawki. To jednak nie wszystko, zapraszam do rozwinięcia!

Dziś rano serwery gry zostały zaktualizowane o patcha, który przynosi ze sobą kilka znaczących zmian w rozgrywce:

• Naprawiono wyrzutnie przeciwlotnicze, które nie zadawały obrażeń pojazdom poruszającym się z bardzo dużą prędkością.

• Pociski naprowadzane telewizyjnie nie zadają już więcej obrażeń niż powinny (1 trafienie już nie wystarczy by zniszczyć wrogi pojazd).

• Poprawiono wytrzymałość pancerza czołgu.

• Położenie się na MAV'ie będzie skutkowało jego wyłączeniem.

• Poprawki dot. stabilności serwerów.

 

Zaledwie kilka dni temu w App Store pojawiła się oficjalna aplikacja od EA o nazwie Battlelog. Aplikacja jest dostępna tylko na telefony iPhone, za darmo pod tym adresem: KLIK.

Dziś do księgarni trafił długo wyczekiwany przekład powieści sensacyjnej Andy'go McNaba i Petera Grimsdale'a pt. Battlefield 3: Rosjanin. W związku z tym, wydawca przygotował kolejny fragment książki, który możecie przeczytać lub wysłuchać w formie audiobooka czytanego przez Andrzej Grabowski.

Przy okazji jest nam niezmiernie miło poinformować, że już jutro w południe, na naszym fanpage'u na Facebooku, będziecie mogli wziąć udział w pierwszym konkursie związanym z premierą powieści. Do wygrania będą dwa egzemplarze Battlefield 3: Rosjanin. Kolejne konkursy, tym razem na portalu, w ciągu najbliższych kilku dni!

[1]      «      19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29      »      [271]