Aktualności

Dekownicy i dezerterzy to tytuł kolejnego eventu przygotowanego od społeczności G4G dla graczy Battlefield 3. Lubisz kolekcjonować fragi za pomocą pistoletów maszynowych? Weź w dłoń MP7, P90, SG 553 LB, PP-2000 lub A91 i wejdź na jeden z dwóch wyznaczonych serwerów, aby zgarnąć podkładkę lub koszulkę G4G.

Spośród zliczanych graczy, wygenerowana zostanie lista TOP 30 fragłapów. Wygrywa ten który będzie miał największą ilość zdobytych fragów. Serwery objęte zliczaniem zabić to G4G.pl [5] RUSH oraz G4G.pl [8] RUSH HC. Pozostałe informacje dotyczące tego wydarzenia, w tym tablicę wyników oraz regulamin, znajdziecie klikając tutaj.

Jeden z pracowników DICE zajmujący się efektami wizualnymi, przygotował krótki montaż przedstawiający poziom destrukcji w nadchodzącym dodatku Close Quarters. Wideo możecie obejrzeć poniżej:

Materiał wideo jest częścią bloga w którym Nadab Göksu opisuje swoją pracę nad efektami wizualnymi w grze. Artykuł dostępny w języku angielskim TUTAJ.

W trzech zagranicznych sklepach pojawiły się pre-ordery dodatku do Battlefield 3 o nazwie Close Quarters:

Cena w brytyjskim PC World - 11,99 £ (ok. 65 zł)

Greenman gaming - 10,94 £ (ok. 59 zł)

Online Key Store - 16,99 € (ok. 74 zł)

Premiera dodatku wyznaczona jest na 12 czerwca, w sklepie PC World jest to 19 czerwca, a więc jak zapowiadano, dodatek wcześniej otrzymają posiadacze Playstation 3. Nie wiemy ile będzie wynosić koszt dodatku w naszym kraju, ale cena powinna być zbliżona do ceny dodatku Powrót do Karkand.

 

Aktualizacja: Znamy już oficjalną cenę producenta dzięki wpisie Rubena Santany na twitterze:

PC oraz PS3: 14,99 $ (50 zł).

X360: 1200 punktów Microsoft Points.

Zapewne cena w Polsce wyniesie 49,99 zł.

General Battlefield: Bad Company 2
22:35 16-05-2012
General Battlefield: Bad Company 2

Informacje zawarte w profilach LinkID byłych pracowników EA, wskazują na powstawanie dwóch nowych gier od DICE - kontynuacji Mirror's Edge oraz co nas bardziej interesuje - Battlefield: Bad Company 3. Obaj pracownicy szybko usunęli te informacje. Jeden z nich pracował w początkowych etapach powstawania kontynuacji Bad Company 2.

Niemal pewna była kolejna odsłona historii Złej Kompanii, jednak pewnie nie prędko się ona pojawi. Biorąc pod uwagę wsparcie w postaci dodatków jakie otrzymywać będzie Battlefield 3 aż do marca przyszłego roku, to stawiam, że Bad Company 3 pojawi się najwcześniej jesienią 2013 roku. Wyczekujecie nowego bf'a czy satysfakcjonuje was obecna odsłona serii oznaczona numerkiem 3?

Call of Duty Elite - internetowa usługa, która zapewnia comiesięczne dodatki za darmo dla graczy płacących abonament. Czegoś podobnego doczekamy się w Battlefield 3 pod nazwą Battlefield Premium. Nóż, czarne nieśmiertelniki, kamuflaże dla broni i mundurów oraz nowe zadania - to wszystko czeka na abonamentów Battlefield Premium. Usługa zadebiutuje już 4 czerwca.

Kilka dni później - 12 czerwca pojawi się dodatek o nazwie Close Quarters, a w nim 4 mapy do potyczek na krótkim dystansie oraz 10 nowych broni. Tego samego miesiąca ma pojawić się poradnik strategiczny z informacjami jak stać się lepszym graczem.

Na sierpień zapowiedziano tajemniczą zawartość dodatkową, o której brak na razie jakichkolwiek informacji.

Jesienią premierę ma dodatek Armored Kill - przeciwieństwo Close Quarters (duże mapy i nacisk na pojazdy).

Zima należy do dodatku End Game o którym nic nie wiadomo, poza tym, że ma się pojawić.

Na marzec 2013 roku zapowiedziano piąty dodatek do Battlefield 3 - szczegółów brak.

 

EA/DICE wyraźnie idzie śladem Activision, o ile nowe dodatki na pewno nas zadowolą, to uważam iż usługa Battlefield Premium zamierza wycisnąć portfele graczy do samego końca. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Miło mi poinformować, że od dziś (tj. 12 maja) do końca weekendu (czyli 13 maja włącznie) wszystkie zdobyte przez was punkty doświadczenia zostaną podwojone! To szansa na dużo szybsze odblokowanie kolejnych zdobyczy i zwiększenie liczby punktów w rankingach. Weekend z podwójnym xp odbywa się na wszystkich platformach.

 

Aktualizacja: Producenci przepraszają pecetowców za opóźnienia i decydują się przesunąć event na 26-27 Maja.

konkurs

W zeszłym tygodniu miał miejsce konkurs, w którym do wygrania były dwie książki Battlefield 3: Rosjanin. Dziś pora na podanie prawidłowych odpowiedzi oraz zwycięzców.

Odpowiedzi na pytania konkursowe:

1.) Światowa premiera Battlefield 3: Rosjanin miała miejsce 25 października 2011
2.) Szczególnie istotnym miastem na Zachodzie Europy był Paryż.

W gwoli wyjaśnień; pytaliśmy się o światową premierę książki a nie krajową oraz informujemy, że ani Moskwa ani Nowy Jork nie jest na Zachodzie Europy ;)

Przechodząc do sprawy najważniejszej tj wyników. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że książki trafiają do:

czarna_hanka
oraz
pllek_sinek

Wszystkim uczestnikom dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy wygranej. Książki już wkrótce zostaną do Was wysłane.

A kolejna szansa na zdobycie książki już niedługo, także czytajcie naszą stronę główną i Facebook'a.

W rozwinięciu tej wiadomości możecie przeczytać lub posłuchać ostatniego już fragmentu przygotowanego przez Insignis Media, pochodzącego z powieści Battlefield 3: Rosjanin. Przypominamy wam również o naszym konkursie, w ramach którego zgłoszenia możecie wysyłać do godziny 22:00 dnia dzisiejszego. Do wygrania jeden z dwóch egzemplarzy książki, także jest o co walczyć!

Choć do 11 września jest jeszcze sporo czasu, my już teraz postanowiliśmy celebrować dziesięciolecie istnienia gry Battlefield 1942. Z okazji tak wspaniałej rocznicy, portal Battlefield.pl ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu zapisów do turnieju 10Y BF42 CUP by Battlefield.pl rozgrywanego w trybie 2na2 Infantry. Po więcej zapraszamy do środka!

konkurs

W zeszłym tygodniu miała premierę książka Battlefield 3: Rosjanin. Jeżeli posiadacie Facebook'a i nas polubiliście to mieliście już jedną szansę na wygranie własnego egzemplarza. Teraz czas na konkurs dla tych z Was, którzy twarzoksiążki mają gdzieś i zaczynają dzień od naszej strony głównej... ;)

Więcej w rozwinięciu, zapraszamy!

Wczoraj pojawił się trailer nowej mapy - Donya Fortress. Dziś mamy dla was garść screenów oraz pełną listę 10 pukawek które zostaną oddane do naszej dyspozycji w dodatku. Zapraszam!

Sporo czasu minęło od ostatnich wieści nt. dodatku Close Quarters do Battlefield 3. Jednak Szwedzi z DICE uraczyli nas nowym zwiastunem nowej mapy. Do Ziba Tower dołącza teraz Donya Fortress - to już druga z czterech zapowiedzianych map. Poniższy zwiastun przedstawia nowy tryb rozgrywki Conquest Domination. Najprościej ujmując jest to szybsza i mniejsza wersja oryginalnego trybu Conquest z podstawki. To jednak nie wszystko, zapraszam do rozwinięcia!

[1]      «      19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29      »      [271]