Aktualności

konkurs

W zeszłym tygodniu miał miejsce konkurs, w którym do wygrania były dwie książki Battlefield 3: Rosjanin. Dziś pora na podanie prawidłowych odpowiedzi oraz zwycięzców.

Odpowiedzi na pytania konkursowe:

1.) Światowa premiera Battlefield 3: Rosjanin miała miejsce 25 października 2011
2.) Szczególnie istotnym miastem na Zachodzie Europy był Paryż.

W gwoli wyjaśnień; pytaliśmy się o światową premierę książki a nie krajową oraz informujemy, że ani Moskwa ani Nowy Jork nie jest na Zachodzie Europy ;)

Przechodząc do sprawy najważniejszej tj wyników. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że książki trafiają do:

czarna_hanka
oraz
pllek_sinek

Wszystkim uczestnikom dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy wygranej. Książki już wkrótce zostaną do Was wysłane.

A kolejna szansa na zdobycie książki już niedługo, także czytajcie naszą stronę główną i Facebook'a.

W rozwinięciu tej wiadomości możecie przeczytać lub posłuchać ostatniego już fragmentu przygotowanego przez Insignis Media, pochodzącego z powieści Battlefield 3: Rosjanin. Przypominamy wam również o naszym konkursie, w ramach którego zgłoszenia możecie wysyłać do godziny 22:00 dnia dzisiejszego. Do wygrania jeden z dwóch egzemplarzy książki, także jest o co walczyć!

Choć do 11 września jest jeszcze sporo czasu, my już teraz postanowiliśmy celebrować dziesięciolecie istnienia gry Battlefield 1942. Z okazji tak wspaniałej rocznicy, portal Battlefield.pl ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu zapisów do turnieju 10Y BF42 CUP by Battlefield.pl rozgrywanego w trybie 2na2 Infantry. Po więcej zapraszamy do środka!

konkurs

W zeszłym tygodniu miała premierę książka Battlefield 3: Rosjanin. Jeżeli posiadacie Facebook'a i nas polubiliście to mieliście już jedną szansę na wygranie własnego egzemplarza. Teraz czas na konkurs dla tych z Was, którzy twarzoksiążki mają gdzieś i zaczynają dzień od naszej strony głównej... ;)

Więcej w rozwinięciu, zapraszamy!

Wczoraj pojawił się trailer nowej mapy - Donya Fortress. Dziś mamy dla was garść screenów oraz pełną listę 10 pukawek które zostaną oddane do naszej dyspozycji w dodatku. Zapraszam!

Sporo czasu minęło od ostatnich wieści nt. dodatku Close Quarters do Battlefield 3. Jednak Szwedzi z DICE uraczyli nas nowym zwiastunem nowej mapy. Do Ziba Tower dołącza teraz Donya Fortress - to już druga z czterech zapowiedzianych map. Poniższy zwiastun przedstawia nowy tryb rozgrywki Conquest Domination. Najprościej ujmując jest to szybsza i mniejsza wersja oryginalnego trybu Conquest z podstawki. To jednak nie wszystko, zapraszam do rozwinięcia!

Dziś rano serwery gry zostały zaktualizowane o patcha, który przynosi ze sobą kilka znaczących zmian w rozgrywce:

• Naprawiono wyrzutnie przeciwlotnicze, które nie zadawały obrażeń pojazdom poruszającym się z bardzo dużą prędkością.

• Pociski naprowadzane telewizyjnie nie zadają już więcej obrażeń niż powinny (1 trafienie już nie wystarczy by zniszczyć wrogi pojazd).

• Poprawiono wytrzymałość pancerza czołgu.

• Położenie się na MAV'ie będzie skutkowało jego wyłączeniem.

• Poprawki dot. stabilności serwerów.

 

Zaledwie kilka dni temu w App Store pojawiła się oficjalna aplikacja od EA o nazwie Battlelog. Aplikacja jest dostępna tylko na telefony iPhone, za darmo pod tym adresem: KLIK.

Dziś do księgarni trafił długo wyczekiwany przekład powieści sensacyjnej Andy'go McNaba i Petera Grimsdale'a pt. Battlefield 3: Rosjanin. W związku z tym, wydawca przygotował kolejny fragment książki, który możecie przeczytać lub wysłuchać w formie audiobooka czytanego przez Andrzej Grabowski.

Przy okazji jest nam niezmiernie miło poinformować, że już jutro w południe, na naszym fanpage'u na Facebooku, będziecie mogli wziąć udział w pierwszym konkursie związanym z premierą powieści. Do wygrania będą dwa egzemplarze Battlefield 3: Rosjanin. Kolejne konkursy, tym razem na portalu, w ciągu najbliższych kilku dni!

Przed wami kolejny fragment powieści udostępniony przez wydawcę, czyli Insignis Media. Tak jak poprzednim razem, fragment dostępny jest w formie audiobooka, którego czyta Andrzej Grabowski oraz w formie tekstowej do samodzielnego przeczytania. Zapraszamy do lektury oraz przypominamy, że już wkrótce na łamach naszego portalu i fanpage'u na FB będziecie mogli wygrać jeden z kilku egzemplarzy książki!

Informacjom na temat powieści Battlefield 3: Rosjanin nie ma końca. Tym razem, wydawnictwo Insignis postanowiło podzielić się z nami pierwszym fragmentem z nadchodzącego 18 kwietnia tytułu. W rozwinięciu newsa możecie posłuchać go formie audiobooka, którego czyta znany aktor Andrzej Grabowski.

W Bostonie trwa właśnie PAX (Penny Arcade Expo). PAX to nic innego jak targi gier a na nich zawsze pojawia się EA. Tym razem przywieźli ze sobą grywalną wersję DLC do Battlefield 3 o nazwie "Close Quarters". Zwiastun tego dodatku mogliście obejrzeć jakiś czas temu (KLIK). Jeden z gości targów nagrał niecałe 3 minuty swojego spotkania z nowym DLC. Rozgrywka toczy się przy skromnej ilości graczy na mapie "Ziba Tower", wideo poniżej:

Targi potrwają do dziś włącznie (tj. 8 kwietnia), a DLC uszczupli nasze portfele już w czerwcu tego roku.

[1]      «      19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29      »      [271]