Aktualności

Przed wami kolejny fragment powieści udostępniony przez wydawcę, czyli Insignis Media. Tak jak poprzednim razem, fragment dostępny jest w formie audiobooka, którego czyta Andrzej Grabowski oraz w formie tekstowej do samodzielnego przeczytania. Zapraszamy do lektury oraz przypominamy, że już wkrótce na łamach naszego portalu i fanpage'u na FB będziecie mogli wygrać jeden z kilku egzemplarzy książki!

Informacjom na temat powieści Battlefield 3: Rosjanin nie ma końca. Tym razem, wydawnictwo Insignis postanowiło podzielić się z nami pierwszym fragmentem z nadchodzącego 18 kwietnia tytułu. W rozwinięciu newsa możecie posłuchać go formie audiobooka, którego czyta znany aktor Andrzej Grabowski.

W Bostonie trwa właśnie PAX (Penny Arcade Expo). PAX to nic innego jak targi gier a na nich zawsze pojawia się EA. Tym razem przywieźli ze sobą grywalną wersję DLC do Battlefield 3 o nazwie "Close Quarters". Zwiastun tego dodatku mogliście obejrzeć jakiś czas temu (KLIK). Jeden z gości targów nagrał niecałe 3 minuty swojego spotkania z nowym DLC. Rozgrywka toczy się przy skromnej ilości graczy na mapie "Ziba Tower", wideo poniżej:

Targi potrwają do dziś włącznie (tj. 8 kwietnia), a DLC uszczupli nasze portfele już w czerwcu tego roku.

General
00:00 08-04-2012
General

w2

Wesołego Alleluja i Mokrego Dyngusa*

życzy

Redakcja portalu Battlefield.pl

 

 

*W części kraju pada śnieg, w związku z tym życzymy także dużo prezentów pod choinką i smacznego karpia ;)

Dziś premierę miał patch dla konsol Xbox 360. Łatka już od kilku dni dostępna jest dla posiadaczy pozostałych platform. DICE opublikowało zwiastun funkcji "Rent a server" (pl. wynajmij serwer). Znamy również koszty wynajęcia takiego serwera na konsoli Microsoftu. Ostatnią nowinką jest aktualizacja Battleloga która wprowadza "Live Scoreboard". Szczegóły tego wszystkiego znajdziecie w rozwinięciu.

W między czasie, kiedy i my oczekujemy na konkursowe egzemplarze powieści Battlefield 3: Rosjanin, zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez wydawcę tego tytułu. Jedynymi wymogami wzięcia w nim udziału są: posiadanie konta na portalu społecznościowym Facebook i skomentowanie odpowiedniego wpisu na fanpage'u wydawnictwa Insignis. Oczywiście, do wygrania jest jedna z trzech książek Battlefield 3: Rosjanin, a odpowiedni zwycięzcy zostaną wybrani drogą losowania.

 

Śpieszcie się, gdyż zgłoszenia są przyjmowane tylko dzisiaj, do godziny 23:59!

General Battlefield: 3
16:23 28-03-2012
General Battlefield: 3

Daniel Matros opublikował na swoim twitterze bardzo dobrą wiadomość - patch do pecetowej wersji Battlefield 3 ukaże się jutro. Serwery będą niedostępne w godzinach 9.00-11.30. Przypominam, że patch od wczoraj jest dostępny dla posiadaczy PS3. Nie znana jest jeszcze data premiery patcha na konsole X360, ale Matros zapewnia, że patch się ukaże. O zmianach i nowościach możecie przeczytać TUTAJ.

Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się już doczekać 18 kwietnia. Ostatnio informowaliśmy was o tym, że tego dnia na polskim rynku ukaże się przekład powieści Andy’ego McNaba i Petera Grimsdale’a, pt. Battlefield 3: Rosjanin. Jeżeli już sam tytuł nie przekonał was do sięgnięcia po tę książkę, to może stanie się to za sprawą materiału, który przygotowało wydawnictwo Insignis. Zapraszamy do lektury!

Od dzisiaj na oficjalnej stronie BF Play4Free działa ciekawa promocja Daily Draw. Każdego dnia po zalogowaniu się w serwisie gry można wybrać jedną z kart widocznych na ekranie, pod którą można znaleźć takie smakołyki jak zestaw widgetów, a także dodatki do broni - czasowe lub permanentne, w zależności od szczęścia. Więcej w rozwinięciu.

Patch do Battlefield 3 na konsole PS3 ukaże się już 27 marca. Nie znana jest data premiery łatki dla posiadaczy Pecetów i konsol X360, ale znamy listę zmian i poprawek w zbliżającym się patchu. W rozwinięciu ujrzycie jej cześć oraz szczegóły nt. nowego Commo Rose oraz minimapy.

Atmosfera wokół najbliższego dodatku DLC zrobiła się ostatnio gorąca. Patrick Bach - producent wykonawczy w DICE, postanowił nieco ją ostudzić, wyjawiając kilka szczegółów na temat DLC. Ponadto zabrał głos w sprawie wynajmu serwerów na konsolach. Zapraszam!

[1]      «      20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30      »      [271]